Olivia Culpo nesvetima provokuojanti išvaizda. Mes vis dar neatsigavome nuo žandikaulių veržiančios seksualios sidabrinės mini suknelės, kurią ji vilkėjo praėjusį mėnesį per savo 30-ąjį gimtadienį, arba „Fendi“ maudymosi kostiumėlio, kuriuo ji neseniai puikavosi. Tačiau niekas mūsų neparuošė tokiam vos neveikiančiam aprangai, su kuria ji pasipuošė. 5,1 mln. „Instagram“ sekėjų gegužės 22 d.

30-metė modelis savo neseniai paskelbtame IG įraše pažvelgė iš šio pasaulio, vilkėdama vos matomą juodą iškirptą drabužių prekės ženklo „Mother of All“ suknelę su vienu pečiu, kuri nepaliko nieko fantazijai! (Iš jos gauname prieštaringai vertinamą Kendall Jenner vestuvių svečių suknelę / Euphoria atmosferą! Kas sutinka?)

Pasižyminčia suknele taip pat buvo asimetriškas kraštelis, o „Sports Illustrated“ viršelio žvaigždės beprotiškai ilgi, tonuoti ir įdegę smeigtukai bei pavydėtinai išpuošti pilvo raumenys dėl įvairių išpjovų. Ji dėvėjo plaukus nekliudodama glotniai ir pasipuošė juodais Giaborghini mule kulnais (kuriuos savo įraše pareigingai pažymėjo kolegoms fashionistas), nors nemanome, kad kas nors atkreipė dėmesį į ką nors kitą, išskyrus sensacingą Olivijos figūrą! Kaip ji atrodo taip tobulai?!

„Oho, vau, tu atrodai neįtikėtinai!!!“ vienas IG vartotojas sušuko komentarų skiltyje. „Tiesiog nuostabi Olivija“, – komplimentą pareiškė kita kartu su trimis juodos širdies jaustukais. „Stulbinanti omg“, – piktinosi kitas gerbėjas, o kažkas kitas pasakė, kad ji „karščiausia“, o po to sekė du ugnies jaustukai. "Deivė!" Sušuko kitas gerbėjas, po kurio sekė penkios ugnies jaustukai, o kitas žmogus sakė, kad ji yra „Visiškai stulbinanti“, o po to sekė širdelės akys ir ugnies jaustukas.

Kategorija: