Nina Dobrev praėjusią savaitę Kanų kino teatre „amfAR Cinema Against AIDS“ apsirengė nuostabia ugningai raudona suknele, kuri pademonstravo neįtikėtiną jos figūrą.

Vampyro dienoraščių ikona (33 m.) į raudonojo kilimo renginį atvyko vilkėdama drąsią, iki grindų siekiančią raudoną Mônot suknelę su vieno peties iškirpte ir dekolte atidengiančia iškirpte. Dobrev suporavo savo įspūdingą daiktą su viena tinkama pirštine ir blizgančiais sidabriniais papuošalais iš Messika.

Suknelė taip pat turėjo aukštą skeltuką nugaroje, kuri puikavosi ilgomis Dobrevo kojomis.Ji pridėjo klasikinių sidabrinių Jimmy Choo pompų, kad pagerintų savo išvaizdą, ir pasidalijo savo vakaro ansambliu 4 įrašuose, skirtuose 25,6 mln. Instagram sekėjų. Pirmajame įraše Dobrev leido gerbėjams pažvelgti į savo suknelę iš visų pusių visą kūną, o nuotraukas parašė jaustukais „x“ ir „o“.

Antrojo įkėlimo metu „Love Hard“ aktorė iš arčiau pasidalijo savo išskirtinio makiažo nuotrauka, kurią papildė subtilūs raudoni akių šešėliai, tūrinis tušas ir žavingas juodas akių pieštukas. Dobrev dėvėjo ilgas rudas spynas, perskirtas per vidurį ir ištiestas, dar labiau atkreipdamas dėmesį į savo nuostabius bruožus.

Ir ji tuo nesibaigė! Mūsų džiaugsmui Dobrevas pasidalijo dar vienu raudonojo kilimo kadrų ir besiruošiančios užkulisių nuotraukomis.

Ji taip pat pasidalijo mielomis ištraukomis iš vakarėlio vakarėlio su savo garsiomis draugėmis, įskaitant Sabrina Carpenter, Cara Delevigne, Vanessa Hudgens ir jos vaikiną olimpietį snieglentininką Shauną White'ą.(Tokia miela!) Natūralu, kad gerbėjai nuėjo į jos komentarų skiltis ir rašė, kaip „puikiai“ ir „neįtikėtinai“ atrodo Dobrevas su raudona suknele, ir mes negalėjome sutikti daugiau.

Kategorija: