Pasirinkti gerą makiažo pagrindą yra labai svarbu. Kaip rodo pavadinimas, jūsų pagrindas yra jūsų išvaizdos pagrindas. Jūs tikrai norite, kad ji būtų lygi ir lygi. Pasitikėkite mumis, paskutinis dalykas, kurio jums reikia, yra tai, kad jūsų veidas atrodytų sausas ir sausas!

Turint tai omenyje, labai svarbu naudoti pagrindą, kuris ne tik atitiktų jūsų odos atspalvį, bet ir gerai derėtų su jūsų odos tipu. Taigi, jei turite riebią odą, kokio tipo pagrindo turėtumėte vengti? Mes paprašėme profesionalių makiažo meistrų Marginos Dennis ir Lynn Simpson išsiaiškinti.Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, ką jie turi pasakyti.

Shutterstock

Pagrindai, kurių reikia vengti riebiai odai: rasotos, laminuojančios ir drėkinančios

"Pasak Simpsono, riebesnę odą turinčios moterys turėtų vengti rasotos arba labiau drėkinamos odos makiažo pagrindo. Reikšminiai žodžiai, kurių reikia ieškoti ir kurių reikėtų vengti, būtų rasoti, švytintys (ir) švytintys. Ji siūlo ieškoti natūralių, satininių ar matinių paviršių ir (arba) pudros pagrindo. Geras gruntas padarys stebuklus ir tikrai neleis aliejui greitai prasiskverbti."

"Kalbant apie produkto rekomendaciją, Simpson sako, kad man patinka Benefit Porefessional gruntas, kuris padeda išlaikyti aliejų ir sukurti matinės tekstūros odą, prie kurios priliptų."

"Panašiai Dennis sutinka ir dalijasi, Pagrindai, kurių reikėtų vengti, yra laminuoti ar rasoti. Ji perspėja, kad pagrindai, kurių pagrindą sudaro (labai) silikonas (kuris yra daugelyje ilgalaikio nusidėvėjimo formulių), gali pabloginti paviršių (dehidrataciją), nes sukuria barjerą, neleidžiantį patekti į drėgmę.Vietoj to ji rekomenduoja kaip alternatyvą naudoti pudros arba vaško pagrindą."

"Be to, Dennisas pažymi, kad tai, kas vyksta (veide) prieš (tepant) pagrindą, yra labai svarbus norint, kad (produktas) neištirptų. Ji mums primena, kad drėkinimas yra karalius, norint išvengti makiažo suirimo. Venkite valiklių, kurie nuvalo odą. Aliejinius valiklius gali naudoti visų tipų oda."

Nesvarbu, ar jūsų odos tipas yra riebus, sausas, ar abiejų tipų derinys, esame tikri, kad yra pagrindas jums. Jei kyla abejonių, nedvejodami kreipkitės į dermatologą arba makiažo specialistą. Jie tikrai žino, kas jums geriausia!

Kategorija: