Aubrey Paige, socialinių tinklų influencerė ir Ryano Seacresto mergina, neseniai paskelbė nuotraukas, kuriose ji atrodo nepaprastai nuostabi pozuodama paplūdimyje – ir jos Instagram sekėjai negali nustoti tuo piktintis!

„Amoré“, – antraštėje rašė 24 metų vyras. Nuotraukose Paige dėvi ilgą, spagečiais surištą nuogą suknelę, kuri puikiai tinka paplūdimio fone. Jos plaukai sutraukiami į nuostabią šukuoseną, kad būtų parodytas oranžinis akių makiažas.

Už jos, mėlynos bangos ritasi į krantą, o ji viename vaizde žvelgia į tolį. Antroje nuotraukoje modelis užmezga ryškų akių kontaktą su fotoaparatu.Ji tiesiog nereali! Paskutinėje skaidrėje rodomas šoninis Peidžo kadras, klūpintis paplūdimyje veidu į saulę. Kalbėk apie švytėjimą! Ji atrodo visiškai nusiminusi.

Gerbėjai įrašą užtvindė širdelių jaustukais, liepsnos jaustukais ir begaliniais komentarais su žodžiais „puikūs“, „gražu“ ir „stulbinantys“.

„Ta paplūdimio elegancija“, – rašė vienas žmogus. Koks puikus būdas apibendrinti nuotraukų atmosferą!

Vienas gerbėjas net pasinėrė apie Paige santykius su Seacrest, nors įraše apie jį nebuvo nė žodžio. „Jūs ir @ryanseacrest esate pati mieliausia pora! jie pakomentavo.

Atrodo, kad tokia yra bendra nuomonė apie šį žavingą duetą. Nors žvaigždės gal tik keletą kartų pasirodė viešai kaip pora, jos atrodo nuostabiai kiekvieną kartą, kai jas kartu pamatome, įskaitant vieną nuotrauką, kurią Paige praėjusį mėnesį paskelbė kartu su vedėju „Live with Kelly ir Ryan“.

Nors šių dviejų nuotraukų gali būti retai, gerbėjams tiesiog negali užtekti – ir mums taip pat! Nekantraujame, kol pamatysime, kad galios pora dar labiau suklestės ir kartu, ir kaip individualūs. Nors Seacrest gali būti labiau žinomas iš jų, galima drąsiai teigti, kad Paige ją žudo, ypač kai kalbama apie jos naujo lygio modeliavimo įgūdžius.

Kategorija: