Per pastaruosius kelerius metus matėme keletą tikrai pribloškiančių transformacijų. Nuo Lily James įspūdingo Pamelos Anderson atvaizdo Hulu filme „Pam ir Tommy“ iki beprotiško Renée Zellweger virsmo Pam Hupp NBC tikroje kriminalinėje dramoje „The Thing About Pam“ – manėme, kad viską matėme! Iki šiol!

Bradley Cooperis atrodo visiškai neatpažįstamas iš pirmo žvilgsnio nuotraukose, kuriose jis yra velionis West Side Story kompozitorius Leonardas Bernsteinas būsimame „Netflix“ filme „Maestro“. Turėjome atlikti dvigubą, ne, trigubą paėmimą, nes visiškai netikėjome, kad vyras, po viso to makiažo ir viso to veido protezavimo, yra 47 metų Pagirių žvaigždė!

Maestro režisuos Cooperis, po sėkmingo filmo „A Star is Born“, kurį jis taip pat režisavo, o Stevenas Spielbergas ir Martinas Scorsese yra išvardyti kaip prodiuseriai. Oho! Filme taip pat vaidina Carey Mulligan kaip Bernsteino žmona Felicia Montealegre ir Jeremy Strong kaip kritikas Johnas Grue. Pranešama, kad „Maestro“ gamyba prasidėjo anksčiau šį mėnesį, o „Netflix“ jis turėtų pasirodyti 2023 m.

Pasak IMDB, filmas yra apie „sudėtingą Leonardo ir Felicijos meilės istoriją, istoriją, kuri tęsiasi daugiau nei 30 metų – nuo tada, kai jie susitiko 1946 m. vakarėlyje ir tęsiasi per dvi sužadėtuves, 25 metus. santuoka ir trys vaikai.“

Nenuostabu, kai išgirstame, kad Cooperis jau kuria „Oskarų“ teikimo šurmulį, kad taptų legendiniu „Grammy“, „Tony“ ir „Emmy“ (kad būtų tik keletas!) laureatas. Ir jei jis neatsiims apdovanojimo kitų metų „Oskarų“ ceremonijoje, gerbėjai yra įsitikinę, kad tai padarys visi, kas buvo atsakingas už jo išvaizdą, nes jo transformacija tikrai pribloškia!

„Tai yra nuostabūs protezai“, - „Instagram“ rašė vienas gerbėjas. „Tikrai nuostabi transformacija!!!“ – sušuko kitas. "Oho. Niekada nebūčiau atspėjęs, kad tai jis“, – rašė kitas, kuriam komentarų skiltyje pakartojo daugelis kitų gerbėjų. „Kaip jie padarė, kad tai beprotiška“, – rašė kitas nustebęs gerbėjas, o daugelis kitų gavo tik „Oskarus“ ant galvos.

„Taip jis laimės „Oskarą“, – prognozavo vienas gerbėjas, o kitas pridūrė: „O dabar tiesiog noriu pamatyti, kas atims jo Oskarą – tai neįtikėtina! Jis yra VISIŠKAS GENIUS! Kiti IG vartotojai rašė: „Matau tave, Bradley, veržiesi į tą Oskarą! ir „Uostykite Oskarą“, po kurio sekė šeši ugnies jaustukai, o kiti komentarai buvo tiesiog nuostabūs dėl jo transformacijos dėmesio detalėms. „Net jo rankų plaukai b alti“, – rašė vienas gerbėjas, po kurio sekė verkiantis juokingas jaustukas, o kitas pridūrė: „Už Oskarą už geriausią makiažą ir šukuoseną“, po to – dvi plojančios jaustukai rankomis.Negalime laukti, kol tai pasirodys ir pamatysime, kaip Bradley veikia!

Kategorija: