Ši istorija buvo atnaujinta, nes ji iš pradžių buvo paskelbta 2021-09-21

Ar kada nors pastebėjote, kad jūsų naktinė odos priežiūros rutina nepasiteisina? Nors visada galite pakeisti savo grožio produktus kitokiais ingredientais ar stipresnėmis formulėmis, kad giliai drėkintumėte ir atjaunintumėte, kartais odos priežiūra yra daugiau nei tik tai, ką naudojame savo veidui. Geriausias būdas išlaikyti (ir atgaivinti!) jaunatvišką, spindinčią veido spalvą – atsižvelgti į savo grožio rutiną holistiniu požiūriu. Reikšmė: galvokite ne tik apie tai, ką dedate ant savo kūno, bet ir apie tai, ką dedate į savo kūną.Sveika oda dažnai atsiranda dėl gerai subalansuotos, maistingų medžiagų turinčios dietos.

Ir, pasak gydytojų, yra vienas maisto tipas, kuris gali suteikti jūsų odai toną hidratacijos, kad atrodytumėte net dešimtmečiu jaunesnė, nei esate iš tikrųjų. Kalbėjomės su daktaru Troy Pittman, sertifikuotu plastikos chirurgu, ir mitybos specialiste Juliana Tamayo, MS iš „Fitness Clone“, kad išsiaiškintume, kokių maistinių medžiagų reikia vartoti, kad mūsų oda būtų jaunatviška. Jie abu atkreipė dėmesį į Omega-3, o Pittmanas sako, kad žuvies valgymas yra puikus būdas gauti pakankamai jos savo mityboje.

riebi žuvis

Pasak daktaro Pittmano, visi turėtume valgyti daugiau žuvies, kad išlaikytume odos hidrataciją. Ir ne bet kokią žuvį – jis iš tikrųjų rekomenduoja riebias žuvis, tokias kaip skumbrė ir lašiša.

"Riebios žuvys, tokios kaip lašiša, skumbrė ir silkė, yra puikus maistas sveikai odai, sakė daktaras Pittmanas SheFinds. Jie yra turtingi omega-3 riebalų rūgščių š altiniai, kurie yra svarbūs odos sveikatai palaikyti.Jei žmogui trūksta omega-3, tai gali sukelti odos sausumą. Be to, lašišoje ir skumbrėje esantys riebalai gali užkirsti kelią uždegimui, kuris gali sukelti spuogus ir paraudimą, arba jį sumažinti."

"Tamayo sutinka, kad omega-3 yra labai naudingos, kai reikia atgaivinti jaunatvišką spindesį. Ši nepakeičiama riebalų rūgštis natūraliai jūsų organizme neatsiranda ir turi būti gaunama su maistu. Tai galingas antioksidantas ir priešuždegiminis, kuris, žinoma, gali padėti jūsų odai atrodyti jaunai ir elastingai. Jis taip pat drėkina ir gali išlaikyti jūsų odą tvirtą."

Shutterstock

"Vitaminas E yra labai svarbus jūsų odos antioksidantas, nes apsaugo nuo laisvųjų radikalų daromos žalos ir uždegimų. Kiti šiose riebiose žuvyse esantys b altymai taip pat būtini norint išsaugoti odos vientisumą ir stiprumą, priduria daktaras Pittmanas."

"Dr. Pittmanas paaiškina, kad šių rūšių žuvų valgymas gali padėti mūsų odoje papildyti kolagenu, todėl oda atrodo labiau drėkinama ir jaunatviškesnė.Senstant ir net vos sulaukus 20-ies, oda gamina mažiau kolageno, kuris, jei nesustabdomas, sukelia smulkias linijas, raukšles ir tamsias dėmes, sako jis. Reguliariai valgomoje lašišoje ir skumbrėje esančios aminorūgštys padeda sulėtinti kolageno netekimą. Šios aminorūgštys taip pat veikia kaip mūsų dabartinio kolageno lygio statybiniai blokai. Puiku!"

Ir nesunku į savo mitybą įtraukti daugiau žuvies. Pažvelkite į keletą mūsų mėgstamiausių sveikų receptų čia, įskaitant skanų lašišą. Smagu!

Kategorija: