Šis straipsnis iš pradžių buvo paskelbtas 2023 m. lapkričio 29 d., kai Chrissy Teigen pirmą kartą atskleidė savo antakių operaciją. Nuo tada jis buvo atnaujintas, kad atspindėtų naujausias jos citatas ir įrašus.

Chrissy Teigen antakių operacijos saga tęsiasi – 36 metų modelis ką tik pasidalijo su gerbėjais atnaujinimu apie savo antakių išvaizdą praėjus 6 mėnesiams po transplantacijos operacijos.

Nors po operacijos ji iš pradžių atrodė visiškai neatpažįstama ir šokiruojanti, atrodo, kad jos antakiai laikosi daug geriau ir dar labiau išryškina nuostabius bruožus.Ji paskelbė savo antakių nuotrauką be makiažo su savo 38 milijonais sekėjų ir parašė ją antrašte; „Palaiminimas ir prakeiksmas, ši antakių procedūra. 10/10 dar kartą padarytų lol.“

Teigen pirmą kartą atskleidė, kad jai buvo atlikta antakių persodinimo operacija, ir net 2023 m. lapkričio 21 d. savo Instagram Stories pasidalijo šios procedūros nuotraukomis. Negana to, ji įspėjo savo jaunesnius gerbėjus, ragindama juos neiti tuo pačiu pertekliniu keliu, kuriuo ėjo jaunystėje. (Kiekvienas, kuris buvo gyvas devintojo dešimtmečio pabaigoje ir 2000-ųjų pradžioje, neabejotinai ėjo tuo keliu, Chrissy, taigi tu ne vienas!)

„Niekada nenešioju makiažo, jei galiu to išvengti, todėl labai jaudinausi dėl šios antakių persodinimo operacijos“, – rašė kulinarinės knygos autorė kartu su savo jau daug pilnesnių ir puresnių antakių nuotrauka. Tada ji išsamiai papasakojo apie šios procedūros veikimą, gerbėjams sakydama, kad ji apima „plaukų persodinimą iš pakaušio“ ir sumaniai bei strategiškai išdėstytą juos palei natūralius antakius.Buvęs „Sports Illustrated“ modelis tuo metu pasidalijo dar viena nuotrauka savo IG istorijoje ir pridūrė: „Šiek tiek tamsu nuo pieštuko, bet (sic) taip šaunu vėl turėti antakius! paaugliai: nenuplėškite jų visų taip, kaip aš!!”

Instagram.com/chrissyteigen

"„Cravings“ autorė savo istorijoje pažymėjo daktarą Džeisoną Deimantą iš „E!“ „Dr. 90210“ ir „Netflix“ įžymybių plastikos chirurgų šlovę, taip pat daktarą Džeisoną Šampanį. Diamondas pasidalijo modelio užbaigtų antakių nuotrauka savo socialinėje žiniasklaidoje, sakydamas gerbėjams, kad EyebrowTransplantation yra procedūra, kurios metu mes susitariame dėl formos, tankio ir kt., o įgūdžiai tai perima. (Panašu, kad reikia daug įgūdžių, nes Chrissy antakiai šiuo metu yra „fleek“ įkūnijimas.) „Diamond“ svetainėje yra dar daugiau informacijos apie procedūrą ir rašoma: Nuskynus plaukelius, antakiuose daromi maži kampuoti pjūviai. plotą, o plaukeliai skiepijami į plaukų folikulus. Antakių persodinimas paprastai trunka nuo dviejų iki trijų valandų, priklausomai nuo plaukų kiekio, kurį kiekvienam pacientui reikia persodinti."

"Nepamirškime, kad tai ne pirmas kartas, kai modelis dirba su Diamond. Dar rugsėjį Teigen atvirai prisipažino atlikusi skruostų riebalų šalinimo procedūrą ir savo istorijoje pažymėjo žinomą veido plastikos chirurgą. Aš čia padariau tą Dr. Diamond burnos riebalų šalinimo dalyką, – tuo metu savo vaizdo įraše sakė Teigen, rodydama į savo skruostus, kad gerbėjams tiksliai parodytų, ką ji padarė. Ir nuo tada, kai nustojau gerti, tikrai matau rezultatus, ir man tai patinka. Taip, aš tai padariau, ką? Mums patinka, kaip ji atvira visoms savo procedūroms – kodėl visi A sąrašo dalyviai negali sekti jų pavyzdžiu?"

Kategorija: