Ne visi šampūnai yra vienodi. Nors tinkamas jūsų plaukų prigludimas gali visiškai pakeisti situaciją, netinkami ingredientai gali pakenkti jūsų plaukų ir galvos odos sveikatai, todėl labai svarbu atsižvelgti į naudojamų produktų tipą. Jei negalvojate apie buteliuką, kurį griebiatės plaukų priežiūros koridoriuje, gali būti laikas persvarstyti, ypač jei kovojate su plonais arba slenkančiais plaukais. Tiems, kurie ieško geriausio būdo sugrąžinti plaukams apimties ir gyvybingumo, galime padėti ekspertų patarimais.

Norėdami atrasti geriausią šampūną, skirtą padidinti apimties, kalbėjomės su plaukų eksperte Casey Simmons, „Royal Locks Curl Care“ savininke. Ji mums pasakė, kad svarbiausia yra pasirinkti be sulfatų.

Shutterstock

Šampūnas be sulfatų

"Pasirodo, kad yra per daug švarių plaukų, ypač jei susiduriate su plokščiais arba plonais plaukais. Dėl šios priežasties Simmons sako, kad turėtumėte vengti šampūnų, kurių sudėtyje yra sulfatų, kurie naudojami nešvarumams ir riebalams iš jūsų plaukų išvalyti ir kartais gali atlikti savo darbą per gerai. Sulfatai gali per daug išplauti plaukus, pašalindami natūralius aliejus, kurių reikia, kad jie judėtų ir žvilgėtų be garbanos, aiškina Simmons ir pažymi, kad galite pajusti, kad tai „švarina“ ir matosi kaip putojanti puta. "

"Nors „girgždantys“ plaukai gali atrodyti kaip geras dalykas, Simmonsas perspėja, kad tai gali duoti priešingų rezultatų ir ilgainiui sukelti papildomos aliejaus gamybos. Taip yra todėl, kad pašalinus iš plaukų visus gyvybiškai svarbius aliejus, jūsų kūnas stengsis juos papildyti, o tai gali baigtis riebiu netvarka ir apsunkinti plaukus. Dėl to plaukai bus lygūs, negyvi plaukai, kuriems reikia rimtai padidinti apimtį.Be to, šis valomasis ingredientas gali sudirginti kai kurias jautrias galvos odą; o sudirgusi galvos oda yra vienas iš pagrindinių plaukų slinkimo k altininkų."

"Štai kodėl šampūnas be sulfatų yra geriausias pasirinkimas, jei norite išvengti plaukų slinkimo ir išlaikyti kuo storesnes ir sveikesnes sruogas. Rinkitės šampūną be sulfatų, kad nesumažėtų natūralūs aliejai, kurių reikia jūsų plaukams, siūlo Simmonsas. Ji sako, kad švelnesni šampūno ingredientai yra geriausias būdas. Natrio lauriolis, glutamatas ir natrio lauroamfoacetatas yra naudingi variantai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį naršant plaukų priežiūros skyriuje."

Kategorija: