Kodėl atrodo, kad jūsų iPhone kiekvieną dieną taip greitai iškrauna akumuliatorių? Galimos baterijos praradimo priežastys yra daug ir gali apimti tokius dalykus kaip: tam tikrų didelio aktyvumo programų, pvz., „Facebook“ ar „Snapchat“, naudojimas arba įrenginio perkrovimas tiek, kad jis nebegali išlaikyti akumuliatoriaus įkrovos ilgiau nei kelias valandas. Kad ir kokia būtų priežastis, tikriausiai neskubate pirkti naujo brangaus telefono vien dėl to, kad senka baterija. Jums reikia paprastų patarimų, kaip išlaikyti telefoną įjungtą kuo ilgiau visą dieną. Ir štai vienas geriausių: šis akumuliatorių taupantis „Apple“ ekspertų įsilaužimas yra visiškas žaidimo pakeitimas.Tai ne tik veikia, bet ir užtrunka kelias sekundes ir ilgainiui gali sutaupyti tiek daug pinigų ir nusivylimo.

Įsitikinkite, kad įkrovimo metu ryškumas yra mažas

Telefono ryškumas yra viena didžiausių priežasčių, kodėl jūsų iPhone negali išlaikyti įkrovimo. Galbūt net nežinote, koks ryškus iš tikrųjų yra jūsų telefono ekranas arba kad jums nereikia, kad jis būtų toks ryškus, kol tai neigiamai nepaveiks akumuliatoriaus.

„Renkuosi ryškumą ir ekrano miego laiką, kad taupyčiau akumuliatorių“, – sako Robertas Welchas, Projector1 generalinis direktorius. „Įmonės dirbo su energijos taupymo nustatymais, kurie gali padėti jums prailginti akumuliatoriaus veikimo laiką. Sistemos nuostatose pasirinkite Baterija ir sumažinkite idealią galimybę, kiek laiko ekranas bus įjungtas, kai nenaudojate telefono.

Taip pat tinka išjungti Power Nap pasirinkimą, kuris retkarčiais tikrina programų ir informacijos atnaujinimus, kai telefonas išjungtas, priduria Welchas.„Dėl reguliuojamų pasirinkimų, kai esate čia ir ten su maitinimo jungtimi, tai gali būti neįtikėtinas minimalus integruotas įrenginys“, - sako jis.

Suaktyvinti automatinį ryškumą

Lengviausias būdas stebėti telefono ekrano ryškumą yra suaktyvinti automatinį ryškumą, sako Cindy Corpis, SearchPeopleFree generalinė direktorė.

„Įjunkite automatinį ryškumą skiltyje „Nustatymai“> „Pritaikymas neįgaliesiems“> „Ekranas ir teksto dydis“> „Automatinis ryškumas“, – sako „Corpis“. „Jūsų telefono ryškumas prisitaikys prie esamos apšvietimo situacijos. Jei yra pakankamai šviesos, kad būtų galima žiūrėti, ekranas automatiškai pritemsta, kad būtų taupoma baterija. Taip pat galite naudoti slankiklio juostą, esančią skiltyje Nustatymai> Ekranas ir ryškumas, norėdami rankiniu būdu reguliuoti ryškumo lygius. Valdymo centre taip pat yra slankiklis; lengvai bakstelėkite ryškumo simbolį ir vilkite slankiklį aukštyn arba žemyn.“

Shutterstock

Ir reguliuodami telefono ryškumą, nepamirškite kitos bendros susirūpinimą keliančios srities: vietos nustatymo paslaugų.Nors vietos nustatymo paslaugos yra naudingos tokioms programoms kaip „Google Maps“ ir „Yelp“, GPS signalai gali greitai išeikvoti akumuliatorių, primena „Corpis“. „Nueinant į „Nustatymai“> „Privatumas“> „Vietos paslaugos“ ir visiškai išjungus vietos nustatymo paslaugas, jūsų telefonas nebesiųs vietos duomenų šioms paslaugoms“, – sako „Corpis“.

Šviesumo ir vietos nustatymų stebėjimas užtrunka vos kelias minutes ir jūsų telefono baterija gali veikti kaip čempionas.

Kategorija: