Nors išlaikyti puikią odos priežiūros rutiną ir teikti pirmenybę tinkamai mitybai yra vieni geriausių būdų, kaip išlaikyti odą kuo nesenstančią ir spindinčią, kai kurios smulkios raukšlelės yra neišvengiamos – ir čia gali atsirasti stebuklingų makiažo gudrybių. patogu. Puikus makiažo pagrindas gali ne vienerius metus nuplėšti veidą, ypač tinkamai užtepus.

Siekdami atrasti svarbiausius pagrindo nulaužimus, kad jūsų oda atrodytų jaunesnė nei bet kada anksčiau, kalbėjomės su profesionalia makiažo meistre Vivi Mintara, Eye Makeup Lab generaline direktore. Ji papasakojo, kad norint uždengti smulkias raukšleles reikia laikytis dviejų esminių taisyklių: naudokite plonesnį sluoksnį ir visada prieš tai gruntuokite.

Shutterstock

Patepkite plonesnį pagrindo sluoksnį

"Galite manyti, kad storo pagrindo sluoksnio tepimas yra geriausias būdas užtikrinti, kad visos tamsios dėmės ir smulkios raukšlelės būtų tinkamai paslėptos, tačiau Mintara sako, kad iš tikrųjų geriau eiti priešinga kryptimi. Mažiau yra daugiau, kai kalbama apie šį grožio produktą. Jei makiažą užtepsite labai stipriai, jis greičiau išdžius ir ilgainiui įtrūks ten, kur yra jūsų raukšlės, perspėja ji. Taip yra todėl, kad šiose vietose labiausiai judinate savo veido bruožus, todėl čia pirmiausia yra smulkios raukšlės! Taigi, užuot dėję jį ant storo ir atkreipę dėmesį į senėjimo požymius, klijuokite plonesnį produkto sluoksnį. Tai padės išvengti įtrūkimų ir išdžiūvimo, kurie išryškina smulkias raukšleles."

Shutterstock

Visada naudokite gruntą

"Jei esate linkę palikti gruntą iš savo makiažo rutinos, kad sutaupytumėte laiko ir energijos, laikas pakeisti viską.Mintara sako, kad šio odą paruošiančio produkto tepimas po makiažo pagrindu yra labai svarbus norint išvengti paryškintų smulkių linijų ir raukšlių. Tai ypač naudinga, kai kalbama apie problemines sritis. Sutelkite dėmesį į tas vietas, kuriose yra raukšlių, o gruntas padės užpildyti raukšles ir odos trūkumus, siūlo ji."

"Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad užtepę gruntą, turėtumėte šiek tiek palaukti, kol pasidėsite makiažą. Prieš tepdami bet kokį pagrindą, palikite jį ant odos mažiausiai 15 minučių, pažymi Mintara. Tai leidžia produktui visiškai nusistovėti prieš dedant kitą sluoksnį, o tai sumažins riziką, kad gruntą nutrins jūsų pagrindas. Kantrybė yra dorybė! Nors grunto naudojimas gali atrodyti varginantis veiksmas, tai bus verta, kai pamatysite skirtumą."

Premijos patarimas: naudokite SPF

Yra dar vienas žingsnis. Mintara siūlo papildyti savo odos priežiūros rutiną, jei norite išlaikyti jaunatvišką veido spalvą: tepkite kremą nuo saulės.Nors tai neduos daug naudos mažinant jau esamas smulkias raukšleles, tai vienas geriausių būdų užkirsti kelią naujiems senėjimo požymiams.

"Užtepkite (apsaugos nuo saulės) prieš tepdami odą drėkinamuoju kremu, ragina ji. Tai apsaugo nuo saulės daromos žalos, kuri be reikalo sendina odą. Kai jūsų oda bus visiškai apsaugota, tai reiškia, kad ateityje turėsite mažiau nerimauti dėl to, kad padengsite makiažo pagrindą, ir tai jau savaime keičia gyvenimą!"

Kategorija: