Pirmą kartą per 70 metų karalienė Elžbieta II nepriims karališkojo pasveikinimo per Trooping the Color paradą, kuris įvyks ketvirtadienį, birželio 2 d. Daroma prielaida, kad taip yra dėl nuolatinių 96 metų monarcho judumo problemų.

Karalienė tradiciškai sveikina savo asmenines kariuomenes, žinomas kaip namų ūkio skyrius žirgų sargybos parade, tačiau šiais metais perdavė užduotį sūnui ir sosto įpėdiniui princui Charlesui, anūkui princui Williamui ir dukrai. Princesė Anne, kuri visos važiuos parade, atlikdamos karališkųjų Velso gvardijos, Airijos gvardijos, mėlynųjų ir karališkųjų pulkininkų vaidmenis.

Splash News

Kasmetinis paradas paprastai rengiamas minint karalienės gimtadienį, tačiau šiais metais tai bus ypatinga šventė, nes pasaulis taip pat švęs jos platininį jubiliejų, skirtą 70-ies metų soste minėjimui. Tai ne pirmoji pareiga, kurią karalienė delegavo šiais metais, nes anksčiau šį mėnesį ji pirmą kartą per 59 metus praleido parlamento atidarymą ir paprašė princo Charleso. Ji taip pat praleido balandį vykusias Velykų pamaldas Vindzoro pilies Šv. Jurgio koplyčioje, anūko princo Williamo, jo žmonos Kate Middleton ir dviejų vyriausių jų vaikų – aštuonerių metų princo George'o ir šešerių princesės Charlotte. užėmė jos vietą.

Nors karalienė nepriims sveikinimų, vis tiek tikimasi, kad ji stovės Bakingamo rūmų balkone kartu su kai kuriais kitais vyresniais karališkosios šeimos nariais, įskaitant princą Charlesą ir Karaliaučiaus hercogienę Camilla. Kornvalis, princas Williamas ir Kate Middleton kartu su savo vaikais, princu George'u, princese Charlotte ir princu Louisu, Vesekso grafu ir grafiene su vaikais Luize ir Jamesu, princese Anne ir viceadmirolu seru Timu Laurence'u, JAV kunigaikščiu ir hercogiene. Glosteris, Kento hercogas ir princesė Alexandra.

Splash News

"Rūmai anksčiau paskelbė, kad nors jie oficialiai patvirtino savo dalyvavimą, princas Harry ir Meghan Markle nestovės balkone, nes jie nebėra vyresnieji karališkosios šeimos nariai. Ataskaitose taip pat teigiama, kad iš tikrųjų princas Harry nusprendė nesirodyti balkone, sakydamas savo močiutei, kad jis ir Meghan niekada to nenorėjo. Princas Andrew taip pat neturėtų pasirodyti balkone, nes po Virginijos Giuffre jam pateikto ieškinio dėl seksualinės prievartos buvo atimtas karinis ryšys ir karališkoji globa."

Kategorija: