Šis straipsnis iš pradžių buvo paskelbtas 12/04/21 pavadinimu: Tomo Cruise'o transformacija ir toliau stebina mus visus

Internetas vis dar toks sumišęs dėl to, kas per pastaruosius kelis mėnesius atsitiko Tomo Cruise'o veidui – ir neatrodo, kad būtume arčiau atsakymų, kurių taip trokštame!

Susirūpinimas dėl 59 metų „Top Gun“ žvaigždės pasirodymo pirmą kartą kilo, kai jis buvo nufotografuotas labai išpūstu veidu šeštadienį, spalio 9 d., kai su savo žaidėju dalyvavo beisbolo rungtynėse tarp Los Andželo Dodgers ir San Francisco Giants. 26 metų sūnus Connoras.Skirtingai nei kai kurios įžymybės, mėgstančios pasislėpti po tariamos kosmetinės procedūros, Jerry Maguire'o žvaigždė neatrodė, kad jis turėjo ką slėpti, nes stebėtojai tvirtino, kad jis buvo laimingas, mojuoja gerbėjams ir, atrodo, puikiai leidžia laiką. žaidime.

Cruise'as taip pat buvo pastebėtas su patinusiu veidu naujausiose savo filmo „Neįmanoma misija: neįmanoma“ užkulisinėse nuotraukose, kurios privertė gerbėjus manyti, kad jis turėjo visko – nuo botokso iki užpildų, o gal net ir pilno kūno. veido pakėlimas.

Atsižvelgiant į „Edge of Tomorrow“ aktoriaus išvaizda labai skiriasi nuo tada, kai jis pirmą kartą pradėjo savo karjerą, ir niekada neprisipažino, kad atliko kokį nors darbą, nemanome, kad sulauksime jokio oficialaus jo patvirtinimo. greitu laiku. Taigi geriausia, ką galime padaryti, tai spėlioti!

Įdomu tai, kad vos po kelių savaičių aktorius buvo pastebėtas vėl atrodantis kaip įprastas aš, nors dar visai neseniai, lapkričio 15 d., jis buvo pavaizduotas Duxfordo aerodrome Kembridžšyre, filmuojantis kai kuriuos triukus filme „Neįmanoma misija 8“ ir ant skruosto puikavosi paslaptinga žymė, kurios, kaip pranešama, nebandė slėpti.

Gerbėjai dar kartą kreipėsi į socialinę žiniasklaidą, norėdami užduoti klausimų apie paslaptingą ženklą ir apskritai labai skirtingą jo veidą, nes atrodo, kad niekas neturi atsakymų! Tačiau užuot girdėję iš gerbėjų (o kartais net trolių), šį kartą norime išgirsti iš medicinos specialistų. Svarbu pažymėti, kad nė vienas iš pirmiau minėtų medicinos specialistų nepatvirtino, kad dirba su Cruise'u, o su jais buvo tik konsultuojamasi, kad gautų daugiau ekspertų nuomonės apie tai, ką aktorius galėjo padaryti ir net ką jie galėtų jam patarti.

Splash News

"Pam Agullo, medicinos mokslų daktarė, Radar Online sakė, kad aktoriaus veidas gali būti nuskriaustas dėl piktnaudžiavimo užpildu, sakydamas: šokiruotas matydamas, kaip pasikeitė Tomas Cruise&39;as. Jis taip ilgai sugebėjo atrodyti taip gerai. Tikrai atrodo, kad jis priaugo daug svorio arba piktnaudžiauja užpildu. Jei taip yra, tai puikus pavyzdys, kaip nepatyrusiomis rankomis užpildai iš tikrųjų leidžia atrodyti senesni.Tada ji pridūrė, kad būtų įdomu pamatyti, ar likęs jo kūnas taip pat priauga svorio."

"Jos vyras daktaras Frankas Agullo sutiko su savo žmona, sakydamas „Radar Online“: atrodo, kad jis priaugo veido svorio arba turėjo per daug užpildų prie skruostų. Jis turi perteklinę viršutinių vokų odą ir raukšles aplink akis, kurioms būtų naudinga blefaroplastika ir odos stangrinimas. Jis taip pat demonstruoja žandikaulius ir laisvą kaklo odą, kuriai būtų naudinga patempti odą arba patempti veidą. Mes ir toliau atidžiai stebėsime Cruise&39;o veidą, kad pamatytume, ar per ateinančius kelis mėnesius jis dar labiau pasikeis!"

Splash News

Šis straipsnis buvo atnaujintas 05/27/22 su toliau pateikta informacija:

Džeko Ryčerio aktorius vėl atrodė labai kitaip ant paskutinių raudonųjų kilimų, įskaitant „Top Gun: Maverick“ premjerą Londone ir Kanų kino festivalyje.Tik šį kartą ir gerbėjai, ir plastikos chirurgai galvoja, kad aktoriui iš tikrųjų nebuvo atlikta naujos plastinės operacijos, bet jis gali pasielgti priešingai ir ištraukti lapelį iš Simono Cowello knygos ir visam laikui atidėti operaciją! (Oho, kas galėjo nuspėti šį drastišką posūkį?!)

Nors jo išvaizda 2023 m. pabaigoje buvo siejama su tariamai atlikta kosmetine chirurgija, kuri dar nebuvo išspręsta, buvo manoma, kad jo paskutinis pasirodymas galėjo būti susijęs su galutinai užbaigta operacija (taigi ir labai matomos smulkios raukšlės aktoriaus veidas) ir jis pasirenka nenaudoti jokių papildymų arba šiek tiek skirtingų kosmetinių procedūrų derinio. Negalime nekreipti dėmesio į ilgesnę šukuoseną, nes tai gali lemti tai, kad jis nusprendė ją išauginti, arba dėl ko nors kito, pavyzdžiui, neseniai atlikto plaukų persodinimo. Mums visada labai įdomu išgirsti, ką mano profesionalai

"Dawn Attewell, registruota estetikos slaugytoja terapijos namuose.Co.uk The Daily Mail&39;s Femail sakė, kad Cruise&39;o ankstesnė išvaizda greičiausiai atsirado dėl per didelio užpildo ir patinimo po procedūros, o jo nauja išvaizda gali būti siejama su plaukų persodinimu ir odos stangrinimo procedūromis. Neva, žinoma, nes aktorius nelabai linkęs kalbėti apie tai, kokius gydymo būdus jis turi ar negavo. Liūdnai pagarsėjusioje 2023 m. spalio mėnesio nuotraukoje matote, kad Tomas atrodė patinęs ir išsipūtęs, o tai galėjo būti dėl per didelio užpildo, patinimų po procedūros arba svorio padidėjimo, paaiškino Attewell. Dažnai chirurginės procedūros, tokios kaip platismaplastika ar kaklo pakėlimas, kartu su vidurio veido pakėlimu, gali sukelti tokio tipo patinimą šiose srityse. Manau, kad Tomas nuostabiai atrodė „Top Gun“ premjeroje – atrodo žvalesnis. Jis galėjo turėti Botox ar užpildą. Beveik 60 metų Tomo plaukų linija išliko palyginti tokia pati, nors šiek tiek retėjo, o tai rodo, kad jam galėjo būti persodinti plaukai. Jo žandikaulio linija atrodo labiau kontūruota, o tai gali būti dėl odos stangrinimo procedūrų, tokių kaip Morpheus8, mikro adatų procedūra, skirta smulkioms linijoms ir raukšlėms gydyti."

Splash News

"Amar Suchde, AMS Aesthetics įkūrėjas, pridūrė: senstant daugelis vyrų linkę prarasti veido riebalų pasiskirstymą kartu su elastinu ir odoje esančiomis skaidulomis. Tai, kartu su raukšlėmis aplink akis, iš tikrųjų gali atrodyti labai patraukliai ant vyro, nors atrodo, kad spalį Tomas siekė papildyti natūraliai netektus veido riebalus, todėl išvaizda buvo pastebimai putlesnė. Įtariu, kad jo tikslas buvo pabandyti papildyti kai kurias prarastas savybes ir palaikyti jo veido struktūrą, o tai greičiausiai būtų atlikta naudojant užpildų ir Botox derinį, nors, žinoma, mes nežinome. jei jis tuo metu taip pat priaugtų svorio."

" Bet kuriuo atveju Tomas per daugelį metų sugebėjo išlaikyti savo žymią žandikaulį, kuris daugeliui vyrų gali pasimesti ir pradėti nuslūgti, pridūrė Suchde. Be to, jo švytinti veido spalva gali reikšti, kad Tomas gydosi lazeriu, galbūt Profhilo, kuris yra populiarus odos stiprinimo būdas.Kad ir ką jis darytų, ar nedarytų, atrodo, viskas veikia, nes gerbėjai sutaria, kad jis niekada neatrodė geriau!"

Kategorija: