Ar Megan Fox ir kulkosvaidis Kelly (MGK) pagaliau susikirto? Gerbėjai taip mano.

Per neseniai vykusius 2023 m. Billboard muzikos apdovanojimus, kurie vyko Las Vegaso MGM Grand Garden arenoje, 32 metų muzikantas atliko dainą Twin Flame . Prieš pasirodymą MGK atrodė, kad 36 metų aktorę vadino savo „žmona“. Tiesą sakant, jo renginys nuėjo taip toli, kad maždaug 4 minučių trukmės dainą skyrė jų „negimusiam vaikui“.

Žiūrėkite, kaip MGK atlieka Twin Flame iš savo albumo Mainstream Sellout 2023 m. Billboard Music Awards apdovanojimuose toliau.

Kalbant apie jų santykių laiko juostą, Extra TV straipsnyje rašoma: „Dainininkas ir aktorė paskelbė apie savo sužadėtuves sausio mėnesį, ir tai ne pirmas kartas (MGK) vadina Foxą savo sutuoktine. Kovo mėnesį lankydamasis „The Ellen DeGeneres Show“ jis taip pat pavadino Meganą savo „žmona“.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Megan Fox (@meganfox)

Remiantis neseniai paskelbtu Instagram įrašu, MGK netgi pademonstravo savo bevardžio piršto tatuiruotes, kurios atskleidžia dvi vudu lėles, panašias į dvi rožines, kurias šiuo metu turi. Jo antraštė parašė: „Linkiu laimingiausio gimtadienio savo eterinei šviesiai būtybei. Aš myliu tave maki.“

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino šviesiaplaukis Donas (@machinegunkelly)

Galbūt tinkantis rašalas ant jų bevardžio piršto galėtų turėti gilesnę prasmę? Mums tereikia palaukti ir sužinoti! Kad ir kas tai būtų, mes esame tam!

Kategorija: