Carrie Underwood dabar yra visame pasaulyje žinoma kantri dainininkė ir galinga vokalistė, tačiau 2005 m. ji buvo 21 metų dalyvė, kuri pretendavo tapti kitu Amerikos dievu. Gerbėjai džiaugėsi pamatę, kad 39 metų „Ghost Story“ hitų kūrėjas grįžta į sceną ir pasirodė 2023 m. „American Idol“ finale, ir buvo sugniuždytas sužinoję, kad ketvirtasis serialo nugalėtojas nebegali to padaryti.

Šių metų 20-asis sezonas žymi svarbią progą, o vedėjas Ryanas Seacrestas nusivylusiems žiūrovams atskleidė, kad Underwoodas nebegalėjo pasirodyti finale dėl COVID-19 poveikio.„Carrie Underwood grupėje buvo užsikrėtęs COVID, todėl pagal protokolą ji šį vakarą nebekoncertuos“, – sakė Seacrest po Flo Ridos pasirodymo su 10 geriausių šio sezono dalyvių.

Underwood praėjusią savaitę turėjo pristatyti savo naujos dainos „Denim & Rhinestones“ gyvai debiutą per 3 valandas trukusį finalą, nes ji ruošiasi išleisti devintąjį studijinį albumą tuo pačiu pavadinimu birželio 10 d. Dainininkė „Before He Cheats“ šią savaitę socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo emocingu įrašu, minint 17-ąsias jos „Idol“ laimėjimo metines, ir dar vienu įrašu, skirtu būsimam jos naujojo įrašo turui.

Kalbant apie naująjį albumą, Underwood pranešime spaudai teigė, kad jame yra „daug pagrindo“ ir kad daugelis dainų turi „šiek tiek sugrįžimo jausmą“, tačiau skamba „ypač šviežiai“. Ji pridūrė: „Užaugau klausydama tiek daug įvairios muzikos ir tai labai akivaizdu šiame darbe. ( ) Tai yra muzikinės įtakos, kurios yra visos manyje ir išeina, ir aš tiesiog nusprendžiau šį kartą netrukdyti jiems.Manau, kad visas šis albumas buvo didelis mano, kaip žmogaus ir kaip atlikėjo, atspindys.“

Nors esame pasipiktinę, kad praleidome jos Idol sugrįžimą, daugelis jos gerbėjų jos įrašuose rašė, kad „nekantrauja išgirsti jos naują muziką!“

Kategorija: