Priešingai nei mano daugelis žmonių, treniruotis neturi būti taip sunku. Tiesą sakant, vienas iš pagrindinių žingsnių yra rasti fizinę veiklą, kuriai galite reguliariai įsipareigoti. Pagalvokite apie tai, kas jus domina, koks jūsų gyvenimo būdas, ir atsižvelkite į šiuos veiksnius planuodami svorio metimo tikslus.

Pasak NASM sertifikuoto asmeninio trenerio ir veiklos trenerio Keitho Hodgeso, „Mind In Muscle Coaching“ įkūrėjo Los Andžele, „Turėtumėte rasti laiką, kuris būtų optimalus treniruotėms ir išlikti kiek įmanoma nuosekliems.Kol esate aktyvus, neturite kalorijų trūkumo, išlaikote skysčių kiekį ir pakankamai miegate, turėtumėte deginti riebalus (darant prielaidą, kad nėra sveikatos sutrikimų). Taigi, tai draugiškas priminimas, kad nuoseklumas yra svarbiausia!

Daugeliui iš mūsų atrodo, kad mankšta yra sunkus darbas, nes galvojama, kad jums reikės puošnių svarmenų arba išskirtinės sporto salės abonemento. Tačiau tiesą sakant, yra veiksmingų riebalų deginimo ir raumenų tonuso pratimų, kuriuos galite atlikti patogiai savo namuose! Geriausia dalis? Jums net nereikia tam įrangos. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau.

Shutterstock

Planka

Jei norite sustiprinti savo branduolį, planingas yra vienas geriausių jūsų statymų. Šis pratimas skirtas kelioms jūsų kūno dalims, įskaitant pilvo raumenis, stuburą ir net viršutinę nugaros dalį. Kai taikysite į šias vietas, tikėtina, kad pagerinsite savo laikyseną, o tai galiausiai sumažins skausmus, ypač nugaroje.

Paspaudimai

"Pasak Caleb Backe, sertifikuoto asmeninio trenerio ir klevo holistikos sveikatos eksperto, atsispaudimai yra neįtikėtini ir lavina kiekvieną kūno dalį, padeda tonizuoti visus raumenis. Atliekant tik tris 12 atsispaudimų rinkinius tris ar keturis kartus per savaitę, rezultatai gali būti pastebimi jau po kelių savaičių. Jis priduria: „Jei iš pradžių sunku atlikti pilną atsispaudimą, pabandykite atlikti modifikuotus atsispaudimus, stenkitės išlaikyti savo kelius ir stumkite aukštyn naudodami liemenį ir rankas."

Pritūpimas

"Fitneso trenerė Erica Ziel taip pat pasakoja, kaip pritūpimai gali būti geras pasirinkimas treniruotėms namuose. Jie dirba visus jūsų kojų raumenis, taip pat giliąją šerdį (įskaitant dubens dugną). Pritūpimai, ypač atliekant teisingą formą, gali pagerinti jūsų kūno savijautą ir judėjimą. Be to, (tai) naudinga gerinant laikyseną!, sako ji. Jei norite papildomų iššūkių, žinoma, vėliau galėsite pridėti svarmenų."

Burpees

"Šis pratimas ne tik leidžia kūnui sudeginti daug kalorijų, bet ir yra skirtas visam kūnui ir tonizuoja jį. Reda Elmardi, registruota dietologė, sertifikuota dietologė ir sertifikuota jėgos ir kondicionavimo specialistė, mums sako: Pradėkite stovėdami aukštai, rankas tvirtai padėję ant klubų, tada pritūpkite, kol šlaunys bus lygiagrečios žemei. keliai per kojų pirštus. (Tai tikrai sustiprins jūsų šlaunų ir sėdmenų sritis). Tada šokinėkite kojomis į priekį ir palieskite grindis už savęs, tuo pat metu šokinėdami aukštyn ir atsitraukdami nuo kairės kojos, kad atsistotumėte. (Pakartokite šį judesį priešingoje pusėje, nes tai yra vienas pakartojimas.) Toliau atlikite 20 pakartojimų."

Glute Bridge

Štai dar vienas pagrindinių pratimų stiprinimas, kurį galbūt norėsite išbandyti. Seanas Ruffas, kūno rengybos treneris ir našumo didinimo specialistas, siūlo šią treniruotę, nes ji skirta tiek viršutinei, tiek apatinei kūno daliai.Jei norite sutelkti dėmesį į kelias raumenų grupes, gali padėti sėdmenų mostai, nes jie treniruoja sėdmenis, pakaušio raumenis, apatinę nugaros dalį ir pilvo raumenis.

Kategorija: