Jei ką nors išmokė neseniai paskelbtas Olivia Culpo įrašas, tai yra tai, kad įžymybės pasipuošia savo gimtadieniu! Ne išimtis buvo ir Megan Fox, kuri savo 36-ojo gimtadienio šventei ištraukė visas pastangas ir puikavosi savo pavydėtina figūra su vienu seksualiausių, mūsų manymu, kada nors dėvėjusių drabužių. Ir tai kažką sako, nes kai kurios jos naujausios išvaizdos (įskaitant šią itin mini suknelę su leopardo raštais, kurią ji vilkėjo praėjusį mėnesį) buvo ugnies jaustukų pavyzdys!

Savo gimtadienio proga, praėjus vos vienai dienai po Billboard muzikos apdovanojimų, kai ji visus nustebino savo juoda David Koma suknele su skeltuku iki juosmens, Jennifer's Body aktorė vilkėjo aukso spalvos blizgučiais "Area mini". suknelė, kuri nepaliko visiškai nieko vaizduotei.Megan jį papuošė itin madingais skaidriais kulnais ir sidabriniu sankabos krepšiu, kad būtų kontrastas. Jos makiažą sudarė tankios dūminės akys ir neįvertintos lūpos, ir vėl ji puikavosi kirpčiukais, kuriuos debiutavo BBMA, todėl manome, kad jie gali būti tikri!

Megan stilistė išdidžiai pasidalino atvaizdu savo Instagram paskyroje gegužės 17 d., parašydama: „Gimtadienio karalienė @meganfox @ srityje ProudStylist“. Ji taip pat pažymėjo @clarissalunanyc ir @dimitrishair kaip „glam“ ir priskyrė @samcahill už nuotraukų nufotografavimą. Ji taip pat rašė: „Labai sveikinu jus su šia intensyvia kraujo mėnulio užtemimo energija. Dėkoju jūsų jautriai sielai ir už tai, kad suradote jus šiame gyvenime. Dėkingas už ryšį per dušo šauksmus ir meilę terapijai, tarotui ir visoms raganiškoms mėšlėms tarp jų. Niekas nenusipelno ramybės ir laimės labiau nei tu. ILYSM.“

Natūralu, kad Megan gerbėjai plūdo į komentarų skiltį, kad pagirtų išvaizdą ir atsirastų daugybė nemokamų jaustukų.„Įspūdingas stilius“, – rašė vienas gerbėjas ir pridūrė: „Tavo išvaizda man taip pat suteikia neaiškių Cher atmosferų“, o po to – ugnies jaustukas. „Visiškai stulbinantis“, – rašė kitas gerbėjas, po kurio sekė raudona širdelė ir ugnies jaustukas. „Kokia nuotaika“, – komentavo kitas gerbėjas, o kažkas kitas pasakė: „Energija tokia karšta“, o po to – trys raudonos širdelės jaustukai. „Ji atrodo kaip graži porcelianinė lėlė. Myliu ją ir jos talentingą stilistę!!!” sušuko kitas gerbėjas.

Kategorija: