Grožio ir odos priežiūros produktų tepimas ant akių gali labai pakeisti savo išvaizdą. Senstant tai padeda suprasti metodus, kurie gali pagerinti jūsų geriausias savybes, ir tuo pačiu išmokti gudrybių, kurios gali paslėpti senėjimo požymius.

Pripažinkime: maišeliai po akimis, ratilai po akimis ir raukšlės yra gana įprasta ir visiškai normalu. Mes tikrai nek altiname jūsų, jei turite intensyvią odos priežiūros rutiną, kuri skirta tik jūsų akių problemoms. Tačiau turėtumėte žinoti, kad dažnai įpročiai, kurie, mūsų manymu, gali pagerinti mūsų odą, iš tikrųjų veikia visiškai priešingai.

Tiesą sakant, yra viena dažna makiažo klaida po akimis, dėl kurios galite būti k alti. Skaitykite toliau, nes grožio ekspertai dalijasi, kas tai yra, ir sužinokite, kaip galite apsisaugoti nuo to.

Shutterstock

Grubus grožio produktų naudojimas ir intensyvus makiažo šalinimas

"Anot „AM Aesthetics“ licencijuotos kosmetologės Andrea McCollough, didžiausia klaida, kurią galite padaryti, yra pernelyg šiurkštus naudojimas, pavyzdžiui, paakių kremas, akių šešėliai ir pan. Ji perspėja: jei oda aplink akis yra per šiurkšti, gali plyšti mažytės kraujagyslės po oda, o tai savo ruožtu gali sukelti (arba) pabloginti tamsius ratilus ir maišelius po akimis."

"Be to, dr. Jennifer Lee, sertifikuota dermatologė ir Celavive odos priežiūros linijos atstovė, paaiškina, kad oda aplink akis yra ploniausia ir jautriausia viso kūno vieta. Ji pataria: Niekada nešveiskite ir netrinkite per stipriai aplink akis."

"Visada turėtumėte atsiminti, kad ypač ši sritis yra labai jautri. Taip pat svarbu pašalinti makiažą ar bet kokį produktą aplink akis. Jei trinsite per daug, gali lūžti kapiliarai, taip pat gali atsirasti uždegimas paakių srityje, pažymi grožio ekspertas Sanemas Ahearnas."

"David Gray iš Talking Tan siūlo pasirūpinti tikrai geru makiažo valikliu, ypač tokio, kuris yra gana lengvas ir nereikalauja daug trynimo. Apsvarstykite galimybę naudoti prausiklį arba balzamą, kurio formulė yra vandens ir aliejaus pagrindu, kaip rekomendavo Ahearn. (Jie) slys iš karto ir neleis nereikalingam trynimui, dėl kurio pablogėja ratilai po akimis."

Dar svarbiau, kad į savo kasdienybę turėtumėte įtraukti tam tikrus įpročius, pvz., dėvėti kremą nuo saulės ir nuolat palaikyti hidrataciją. Turėkite omenyje šiuos patarimus ir esame tikri, kad jūsų oda jums už tai padėkos!

Kategorija: