Kylie Jenner šiuo metu Italijoje vyksta vyresnės sesers Kourtney Kardashian pasakiškose vestuvėse su Travisu Barkeriu. Tačiau prieš tai 24-erių milijardierė rado laiko savo išlenktus pasipuošusi asimetrišku nertu bodžiu (žinoma, su iškirptomis detalėmis), kad reklamuotų naujausią savo Kylie Skin kolekcijos kolekciją! Ir mes visiškai žavimės jos figūra!

Dvi reklaminės nuotraukos buvo paskelbtos Kylie Skin Instagram puslapyje pirmadienį, gegužės 16 d., Kylie kvietė gerbėjus atspėti, koks gali būti naujas produktas pagal nuotraukas. Įrašo antraštę ji pavadino „Naujiena netrukus“, o po jos – labai tinkamas purpurinės širdelės jaustukas.– Ar spėjimų? – pridūrė ji. Pirmoje nuotraukoje Kylie matoma prie nosies laikanti levandų, o kitoje, viso ūgio nuotraukoje, kurioje pavaizduota jos pavydėtina smėlio laikrodžio figūra, yra panašus kadras, o ji taip pat pozuoja su levandomis, vedančia gerbėjų dėmesį. tikėti, kad levandos būtina būti pagrindinė naujosios kolekcijos tema!

Kaip ir tikėtasi, jos gerbėjai spėliojo daug, kurių dauguma turėjo tą pačią levandų grožio produktų temą, remiantis nuotraukose pavaizduota levanda, taip pat Kylie prigludimo spalva ir atitinkama purpurine jaustukais. . „Levandų kolekciją“ spėliojo vienas gerbėjas, o kitas maldavo: „Prašau, tegul tai yra levandų kolekcija. Jūsų mergaitei reikia veganiško levandų losjono savo naktinei rutinai. Kitas gerbėjas atspėjo: „Levandų kūno kolekcija“, o kita pagalvojo: „Kažkas, kas padėtų užmigti, pavyzdžiui, levandų kūno kremas ar purškalas pagalvei“.

Tačiau komentarai neapsiribojo tik spėlionėmis apie tai, kokie bus nauji produktai, nes daugelis gerbėjų apsilankė komentarų skiltyje ir šėlo apie tai, kaip gerai atrodo dviejų vaikų mama."Ji atrodo nuostabiai!!" – sušuko vienas gerbėjas, o po to – širdies akių jaustukas. „Kylie yra tokia graži“, - pritarė kitas, o kiti Kylie Stans rašė: „Tokia graži“, „Oi, tokia karšta“ ir „Teisės pasigailėk“. Manome, kad galima drąsiai teigti, kad jos gerbėjai palaikė fotosesiją!

Kategorija: