Princas Harry ir Meghan Markle pasirodys naujame „Netflix“ seriale – ir nuoširdžiai nekantraujame.

Neseniai „Page Six“ paskelbtame straipsnyje Sasekso hercogienė ir kunigaikštienė „2023 m. persikėlę į JAV pasirašė kelių milijonų vertės sandorį su transliuotoju“. Dėl to „Netflix“ buvo suteikta prieiga prie asmeninio poros gyvenimo ir apie tai kurs dokumentinius filmus namuose.

Taigi, ko tiksliai galime tikėtis iš šio naujo projekto? Š altiniai teigia, kad jame bus užkulisinis turinys iš princo Harry ir Meghan Markle 14 milijonų dolerių vertės namų Montecite, Kalifornijoje, taip pat akimirkos iš jų kelionės į Niujorką 2023 m. rugsėjo mėn.Šiuo metu vis dar neaišku, ar jų vaikai Archie (3 m.) ir Lilibet (11 mėnesių) taip pat buvo nufilmuoti.

Be to, dokumentiniuose filmuose taip pat bus rodomas laikas, kai jie keliavo į Hagą (Nyderlandai) „Invictus Games“ (princo Harry pradininko renginio, kuris „įkūnija sužeistų, sužeistų ir sergančių aptarnaujančio personalo kovinę dvasią ir įkūnija“) laiką. ką (jie) gali pasiekti po traumos).

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino Invictus Games Foundation (@weareinvictusgames)

Remiantis „The Daily Mail“ paskelbtu straipsniu, „Naujienos apie tariamus poros dokumentinius filmus neabejotinai sukels didelį susirūpinimą Bakingamo rūmų užkulisiuose dėl to, kokius k altinimus dėl karališkosios šeimos jie gali mesti prieš kameras“.

Tiesą sakant, pora sulaukė neigiamų komentarų iš britų rašytojo ir biografo Tomo Bowerio, ypač kai jie lankėsi pas karalienę prieš Invictus Games.Kaip sakė pokalbyje su „The Daily Mail“, „jis sensacingai pavadino Saseksą „pikčiausiais karališkosios šeimos prekeiviais“ ir apk altino porą „išnaudojant seną, nesveiką moterį, kad padidintų jų patikimumą ir iždą“.“ Boweris mano, kad princas Harry ir Meghan Markle tokius dalykus daro dėl savo pasirodymo.

Kalbant apie laiko juostą, šeštasis puslapis praneša, kad vienas „žinomas gamintojas“ pasakė: „Laikas vis dar svarstomas. Viskas sklando ore“. Viešai neatskleista informacija teigia, kad „Netflix“ tikisi serialą išleisti iki metų pabaigos, kad jis būtų maždaug tuo metu, kai bus paskelbti princo Harry memuarai.

Atrodo, kad mūsų laukia įdomus turinys. Mes tikrai tai stebėsime!

Kategorija: