Patikimas veido prausiklis sukurtas tam, kad būtų galima atlikti keletą dalykų – padėti atkimšti poras ir pašalinti nešvarumus bei nuosėdas, padėti išvengti spuogų ir bėrimų, o galiausiai – drėkinti odą. Kiekvienas, turintis natūraliai sausą odos tipą, žino, kad dažnas drėkinimas ir drėkinimas gali padėti jaustis žvaliems po valymo, o tai būtina norint skatinti sveiką senėjimą ir priešlaikines raukšles. Atsižvelgdami į tai, paklausėme odos priežiūros ekspertų ir dermatologų, kurių įprastų prausiklio / veido prausiklio sudedamųjų dalių yra gyvybiškai svarbu vengti, jei turite sausą odą ir ką daryti ieškoti vietoj.Perskaitykite Ksenijos Sobchak, „Loxa Beauty“ dermatologės ir odos priežiūros ekspertės, ir daktaro Rosmy Barrioso, „He alth Reporter“ medicininio turinio autorės ir senėjimą stabdančios bei regeneracinės medicinos ekspertės, patarimus ir pasiūlymus.

Shutterstock

Kaip natrio lauro sulfatai (SLS) veikia sausą odą

Sulfatai yra įprasti ingredientai, randami odos priežiūros ir kituose grožio produktuose, nes jie gali sukurti putų efektą, aiškina Barriosas.

"

Patartina vengti produktų su sulfatais, tokių kaip natrio laurilo sulfatas, kuris dėl putojančių ir valomųjų savybių naudojamas prausikliuose, dušo želėse, šampūnuose, muiluose ir kituose produktuose. Ji pabrėžia, kad natrio laurilo sulfatas sukelia odos sausumą, dirginimą ir alergines reakcijas, o tai – ne, jei jau turite sausą odą."

"Sobchak sutinka ir priduria, kad natrio laurilo sulfatas gali pabloginti natūraliai išsausėjusią odą, pašalindamas iš odos apsauginius natūralius aliejus, sukeldamas dirginimą ir kitas alergines reakcijas.Jei prausimosi metu pašalinami būtini odos lipidai, sako Barriosas, sutrinka odos paviršiaus barjeras, o oda nebegali surišti drėgmės, todėl prarandama daugiau vandens."

Shutterstock

Veido prausimo priemonės, kurių reikia ieškoti

"Kadangi sausai odai būtina vengti sulfatų, juos galima pakeisti kitais, kurie iš tikrųjų gali suteikti jums reikalingą hidrataciją, sako Sobcakas. Ji siūlo griebtis prausiklio su keramidais ir glicerinu, kad pagerintumėte odos drėkinimą ar drėkinimą. Barriosas priduria, kad kiti jūsų odai naudingi ingredientai yra pieno rūgštis, hialurono rūgštis ar net karbamidas, kurie gali padėti atkurti odos drėgmės balansą."

Kategorija: