Markas Beharas, buvęs Kardashianų šeimos asmens sargybinis, neseniai turėjo ką pasakyti apie Kris Jenner – ir jie visai nebuvo malonūs.

Išskirtiniame interviu leidiniui „In Touch Weekly“ jis išvadino 66 metų močiutę dėl „toksiško“ ir „priklausomo nuo šlovės“. Jis tvirtina, kad jai patinka jos šeimos kuriamas chaosas, nes tai padidina jų viešumą, todėl daro juos dar garsesnius. Jis priduria: „Turite suprasti, kad su šia šeima, jei jūsų šlovė sumažės, jie neturi istorijos. Kris yra priklausomas nuo šlovės ir siaubo istorijos jas tęsia.Jie seka žmones, kuriuos naudoja, kad iš jų būtų didesnės žvaigždės.“

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Kris Jenner (@krisjenner)

Jis taip pat paminėjo, kad ji netgi neigiamai paveikė buvusių dukters partnerių gyvenimus. Beharas dalijasi: „Krisas sugriovė tiek daug sportininkų gyvenimų. Pažiūrėkite į Lamarą, ji sugriovė jo gyvenimą ir vos nesunaikino Scotto. Lamaras Odomas yra buvęs Khloe vyras, o Scottas Disickas yra buvęs Kourtney partneris. Scottas ir Kourtney turi tris vaikus: Masoną (12), Penelopę (9) ir Reigną (7).

Remiantis „The U.S. Sun“ paskelbtu straipsniu, „Markas tvirtino, kad Kris ir jos dukterys džiaugiasi galėdami išbraukti žmones iš savo gyvenimo po to, kai juos „panaudojo“. Amerikiečių modelis Jordyn Woods ir „Tikrosios Majamio namų šeimininkės“ žvaigždė Larsa Pippen – tai tik keli pavyzdžiai žmonių, kurių santykiai su šeima nebėra geri.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Kris Jenner (@krisjenner)

Iš visų Kardashian-Jenner klano narių Beharas atskleidžia: „Vienintelė Kardashian, kuri neturi dramos, yra Kourtney. Jai visada buvo gerai. Ji gerai atrodo, gerai prisistato, gerai rengiasi, nenešioja daugybės makiažo.“

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Kourtney ❤️ (@kourtneykardash)

Šiuo metu Kris Jenner viešai nereagavo ir nereagavo į prieštaringus Marko Beharo pareiškimus.

Kategorija: