Hoda Kotb ką tik pasakė keletą labai atvirų komentarų apie vyresnės mamos gėrybes ir dalis. 57 metų „Today“ bendradarbis turi dukteris Haley Joy (5) ir Hope Catherine (3) su buvusiu sužadėtiniu Joeliu Schiffmanu, kuriuos abu jie pasveikino atitinkamai 2023 ir 2023 metais. O tai, ką ji pasakė apie vieną iš neigiamų buvimo vyresniais tėvais antradienio, gegužės 17 d. laidos „Today with Hoda & Jenna“ serijoje, buvo nepaprastai širdį verianti

„Kaip vyresnė mama, manau, kad yra daug gražių dalių ir iššūkių“, – pradėjo Hoda. „Aš matau visas geras vyresnės mamos puses.Pavyzdžiui, aš esu savo kailyje, žinau, kas esu, turiu daug daugiau kantrybės, meilės ir viso to. Tačiau kartu yra ir tai, kad esate vyresnė mama."

Instagram.com/hodakotb

"Negalite padėti – kartais žmonės prieina ir sako: „Palauk, tu mama?“. Ir tai suteikia jums šią sekundės pauzę. Ir jūsų vaikai žiūri aplinkui: „A? Apie ką tu kalbi?&39; Tai sunku padaryti."

"Prisimenu, kaip galvojau: „Kodėl tai mane trikdo? Man ne gėda, kad esu savo amžiaus. Esu laiminga savo amžiuje. Tai tobula mano gyvenimo audra. Du vaikai, šį kartą šis darbas. Kažkas sakydavo: „Tai bus geriausia vėliau“ – vėliau dar labiau, bet kartais būna tokių akimirkų, kai pajunti „Ouch!“ Tada ji išsamiau aptarė šias akimirkas, nurodydama, kaip gali būti baisu, kai reikia susimąstyti, kiek turite laiko."

Instagram.com/hodakotb

"Kotb tęsė: Tai didelė mintis ir nerimas, ir jūs stebitės, jūs daug skaičiuojate, ir aš to nemėgstu daryti, nes tai baisu. Tačiau ji tęsė, kad neseniai pokalbis su mama privertė ją pažvelgti į viską kitaip ir po to ji jautėsi labai pilna. Mano mama atėjo manęs aplankyti, o aš pažiūrėjau į ją ir pasakiau: „Dar mažiausiai 30 metų“. Bent jau. Haley – 35, Hope – 33. Dėl to jaučiuosi labai sotus.&39;"

"Ir mes žinome, kad Hoda nėra viena, nes Sandra Bullock taip pat yra toje pačioje pozicijoje. Tiesą sakant, Hoda prisiminė, kaip pati Gravity aktorė įtikino ją ištirti įvaikinimo klausimą. Prisimenu, pakėlusi akis, pamačiau Sandrą Bullock ekrane pasakojančią apie savo įvaikinimą. Ir žinai, ką aš padariau? „Google“ ieškojau „Kiek metų yra Sandra Bullock?“ Ir aš sakiau: „O Dieve, ji mano amžiaus! Ir ji žavi, gyvybinga ir kupina visko“, – prisiminė Hoda. Ir aš pagalvojau sau: „Tu nežinai, kada vyksta tavo akimirka.Nežinai, kada ateis tavo akimirka. Bet kai pamatai, pasiimi.&39;"

Kategorija: