Nors yra daug vaisių, kurie gali suteikti greito skonio ir skaidulų bet kokiems sveikiems pusryčiams, jie yra gyvybiškai svarbūs norint numesti svorio. Kadangi tai gali būti daugelio kitų patiekalų dalis ir yra išskirtinio, sodraus skonio, susisiekėme su sveikatos ekspertu, kad sužinotume daugiau apie daugybę svorio metimo ir medžiagų apykaitos pranašumų. Skaitykite toliau, kad gautumėte patarimų ir pasiūlymų iš Trista Best, RD, registruotos „Balance One Supplements“ dietologės.

Shutterstock

Kaip avokadai padeda jūsų svorio metimo kelionei

"Ryte valgomi avokadai gali suteikti būtinos energijos visai dienai, sako Bestas. Ji pažymi, kad avokadai yra puikus būdas gauti daug maistinių medžiagų ir sveikų riebalų, kurie gali pagerinti mūsų sveikatą. Ji priduria, kad jie yra naudingi širdies sveikatai, uždegimams ir netgi odos sveikatai, taip pat palaiko sveiką svorio metimą."

"Vienas populiarus būdas ryte vartoti avokadus – dėti jų į nesmulkintų grūdų skrebučius, kurie gali suteikti dar daugiau skaidulų (o skaidulos yra būtinos patogiam virškinimui, kad padėtų sveikai mesti svorį). Avokadų skrebučiai tampa labai populiariu pusryčių patiekalu, aiškina ji, ypač tarp sveikatos entuziastų ir tų, kurie nori integruoti sveikesnę mitybą."

Shutterstock

"Sveikieji riebalai, kuriuos suteikia avokadai, kartu su skaidulomis, kurios yra nesmulkintų kviečių skrebučiuose, tęsia ji, yra neįtikėtinas svorio metimo derinys.Dėl šių dviejų veiksnių virškinimo procesas sulėtės, priduria ji, todėl vartotojas ilgiau išliks sotus ir taip išvengs persivalgymo."

"Galų gale Bestas daro išvadą, kad gamindami avokado skrebučius rinkitės nesmulkintų grūdų arba nesmulkintų kviečių variantą, jei įmanoma, be glitimo ir be pridėtinio cukraus ir rafinuotų angliavandenių. Ji pabrėžia, kad tai leis jums maksimaliai išnaudoti savo avokado skrebučius. Smagu!"

Kategorija: