Mandy Moore, antradienį, gegužės 10 d., aiškiai sėmėsi įkvėpimo iš savo filmo „Tangled“ veikėjo, kai kalbama apie jos aprangą „The Tonight Show“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Jimmy Fallonas. Bent jau kalbant apie spalvą; neįsivaizduojame, kad Rapunzel dėvi kažką labai tokio drąsaus!

Negalėjome atitraukti akių nuo 38 metų „This is Us“ žvaigždės, kai ji nuėjo prie savo sėdynės ir atsisėdo ant jos. Mandy vilkėjo nepaprastai nuostabią slyvų šilko šifono suknelę iš Alberta Ferretti 2023 m. rudens kolekcijos, kurios priekis buvo gilus, subtilios gėlių detalės ir permatomas daugiasluoksnis sijonas.

Nenorime būti hiperboliški, bet manome, kad tai gali būti viena nuostabiausių suknelių, kurias matėme šiais metais; ir tikrai vienas geriausių Mandy kada nors dėvėtų. Ir mes tarsi norėtume, kad pokalbis būtų atliktas stovint, kad suknelė spindėtų visoje savo šlovėje!

Toddas Owyoungas / NBC

Aktorė papuošė savo nuostabią suknelę su derančiomis purpurinėmis Aquazzura zomšinėmis plexi basutėmis, taip pat purpuriniais akių šešėliais, kurie puikiai papildė likusį vaizdą. Jos šviesios brunetės spynos buvo puoštos šilkine, šokinėjančia šukuosena, o aksesuarų buvo iki minimumo, kad suknelė galėtų atlikti savo darbą, išskyrus brangakmeniais puoštus Delfina Delettrez auskarus.

Netenkindama savo pasirodymo laidoje suteikusi mums tik vieną nuostabų vaizdą, Mandy taip pat persirengė į kitą įsimintiną aprangą, kai po interviu lipo į sceną koncertuoti.

Toddas Owyoungas / NBC

"Siekdama filmą „Tikiame gyvenime“ dainininkė ir aktorė persirengė elegantiška juoda „Macgraw“ suknele, kurią puošė didelės balioninės rankovės ir tinklinis priekis aukštu kaklu. Tai tikrai skyrėsi nuo jos ankstesnės išvaizdos, bet vis tiek gniaužė kvapą!"

"Mes pasiilgsime jos kaip Rebecca Pearson laidoje This Is Us, kai pasirodymas artėja prie pabaigos (mes jau verkiam!), bet žinome, kad ji imasi kitų įdomių ir įdomių darbų, įskaitant jos naujo albumo „In Real Life“ išleidimas ir vasaros turas!"

Kategorija: