Nors Gisele Bündchen dabar yra viena ikoniškiausių mūsų laikų supermodelių, brazilų mados ikona naujame interviu britų Vogue paaiškino, kad net ji kažkada abejojo, ar modelio darbas jai tinka. 41 metų Bündchen susėdo su leidiniu, kad apmąstytų daugybę drabužių, kuriuos ji vilkėjo per savo karjerą, vaizdo įrašų serijoje „Gyvenimas išvaizda“. Į šį segmentą buvo įtrauktas vienas ansamblis iš 1998 m. Alexanderio McQueeno madų šou, kurį Bündchen prisiminė pažemintas ir braukęs ašaras.

„Tai buvo viena iš labiausiai traumuojančių akimirkų“, – sakė ji žiūrėdama puslapį su nuotrauka, kurioje ji, būdama 18 metų, vilki atskleidžiančius sidabro spalvos marškinius be liemenėlių. „Aš turiu galvoje, aš nekalbėjau angliškai. Tai buvo mano pirmasis pasirodymų sezonas Londone. Atlikau 42 atrankas. Ji paaiškino, kad jaučiasi netinkama, nes tuo metu atrodė „prašmatnus heroinas“, o jos figūra neatitiko daugelio skautų. „Pamenu, ėjau į visus šiuos kastingus ir niekas net nežiūrėjo į mano knygą, nes buvo heroino prašmatnumo metas, o aš, aišku, neatrodžiau kaip heroino prašmatnumas, kaip matote nuotraukoje“, – pridūrė ji.

Bündchen sakė, kad ji galiausiai užsisakė McQueen pasirodymą ir jautėsi sutrikusi po to, kai buvo tarp tūkstančio merginų per atranką. Neturėdama jokių išankstinių priemonių, ji atskleidė, kad neįsivaizduoja, ką tą dieną modeliuos. „Galėčiau pasakyti keletą žodžių, bet nesupratau pusės dalykų“, – sakė ji. „Aš tiesiog apsimečiau, kad supratau.Ir aš paklausiau: „Ar tai marškinėliai ar kažkas?“ Ne, tai buvo šita. Taigi aš pradėjau verkti.“

Gisele Bundchen iš Alexander McQueen S/S 1998 pic.twitter.com/d2o2rbFi3P

- H (@6flo5yd) 2023 m. sausio 11 d.

Ji prisiminė, kad jautėsi tokia nusiminusi ir priblokšta, kad jos plunksnos blakstienos vis nulipdavo nuo ašarų, o makiažo meistrė liepė nustoti verkti. Galiausiai, kaip prisiminė Bündchen, ji susitraukė, bet jautėsi išsigandusi eidama kilimo ir tūpimo taku galvodama: „Tikiuosi, mano tėtis niekada nepamatys šios nuotraukos.“ Ji tęsė: „Štai kodėl aš prisimenu tai. parodyti ( ) viskas, ką norėjau padaryti, tai išeiti, bet žinai, tai vienas iš tų dalykų, kurie daro tave stipresniu.“

Per tą patį interviu legenda taip pat prisiminė, kad pačioje modelio karjeros pradžioje kentėjo nuo „lušinančio nerimo ir panikos priepuolių“. „Iš išorės atrodė, kad turiu viską ir man buvo tik 22 metai“, – sakė ji.„Viduje jaučiausi taip, lyg būčiau pasiekęs dugną, dieną pradėdavau nuo mokas Frappuccino su plakta grietinėle ir trimis cigaretėmis, o paskui kiekvieną vakarą išgerdavau butelį vyno. Įsivaizduokite, ką tai darė mano galvoje. Atrodė, kad ji daug didžiuojasi tuo, kaip toli nuėjo po daugelio metų, kai žvelgė atgal per savo žymią aprangą, o jos gerbėjai negalėjo labiau vertinti jos „sąžiningumo“ ir „pažeidžiamumo“, kaip kai kurie rašė socialiniame tinkle „Twitter“ netrukus po jos. vaizdo įrašas įkeltas.

Kategorija: