Blogos naujienos tėvams: dėl pastarojo meto kūdikių mišinių trūkumo Jungtinėse Amerikos Valstijose kelios didžiosios parduotuvės, įskaitant Target, Walgreens ir CVS, nustatė šio produkto apribojimus.

Remiantis Datasembly, pirmąją balandžio savaitę išparduotų prekių kainos visoje šalyje siekė net 40 %, ir atrodo, kad viskas negerėja.

Be darbo jėgos trūkumo ir tiekimo grandinės problemų, problema daugiausia kyla dėl to, kad mišinių gamybos įmonė Sturgyje, Mičigano valstijoje, buvo uždaryta po federalinio tyrimo dėl užterštų produktų.Nors tai neabejotinai suprantama priežastis, kodėl įstaiga buvo uždaryta, ji sukėlė chaosą visoje šalyje, nes tėvai bando sukaupti šio kūdikio būtinumo.

Shutterstock

Dabar „Target“ ir kitos parduotuvės buvo priverstos apriboti formulių kiekį, kurį kiekvienas klientas gali įsigyti, reaguodamas į šį atsargų kaupimą.

"Tarp šių pagrindinių kompanijų yra Walgreens. Dėl padidėjusios paklausos ir įvairių tiekėjų iššūkių, kūdikių ir kūdikių mišiniai visoje šalyje yra riboti, sakoma atstovo pranešime. Panašiai kaip ir kiti mažmenininkai, mes taikome trijų pirkimų limitus kiekvienam kūdikių ir kūdikių mišiniui, kad pagerintume prekių atsargas. Mes ir toliau uoliai dirbame su savo partneriais tiekėjais, kad geriausiai patenkintume klientų poreikius."

"Kaip ir Walgreens, CVS taip pat pareiškė, kad apribos produktus iki trijų per vieną sandorį. Mes ir toliau dirbame su kūdikių mišinių pardavėjais, kad išspręstume šią problemą, ir apgailestaujame dėl nepatogumų, kuriuos tai sukelia mūsų klientams, sakė jie."

Laimei, nors „Target“ nustatė apribojimus kūdikių mišiniams, jie šią naują politiką įgyvendina tik internete, o ne parduotuvėse, praneša „New York Times“.

"Kaip ir tikėtasi, daugelis yra nusiminę dėl bendro trūkumo ir nustatytų apribojimų. Žmonės net neranda vienos formulės skardinės, o jūs leidžiate TRIJŲ AR KETURIŲ ribą!!! Aš jau 2 valandas važinėju į kelias jūsų vietas ir nieko nerandu. Vienas klientas „Twitter“ pasinėrė į kelias parduotuves."

"Ši kūdikių mišinių krizė yra teisėta, sakė kitas. Keturias dienas nieko neradau. Šiandien išbandžiau Walmart, Target, Harris Teeter, Amazon, Walgreens, CVS, Food Lion ir Lowes. Nada bet kurioje rajone esančioje parduotuvėje arba išsiųsti. Kai kurios gali užtrukti 4–5 dienas, bet tai gana sunkus darbas. Tai tikrai nerimą kelianti problema."

Jei esate vienas iš tėvų, kuris svarsto, ką daryti susidūrus su šiuo trūkumu, turite keletą variantų. Kol kas gali tekti pakeisti mišinių prekinius ženklus – tol, kol naudositės to paties tipo formulėmis (t.e. karvės pieno b altymai vs. sojos). Apskritai geriausia, ką galite padaryti, tai pasikalbėti su savo pediatru, kuris gali pasiūlyti jums ekspertų patarimų, kokių veiksmų geriausia imtis.

Kategorija: