Plaukų slinkimas yra dažna grožio problema, kuri gali būti siejama su keliomis skirtingomis priežastimis – nuo maistinių medžiagų trūkumo iki genetikos. Nors yra daug produktų, kurie gali padėti sulėtinti ir sustabdyti plaukų slinkimą, taip pat yra keletas naudingų patarimų ir gudrybių, kurių galite turėti omenyje kirpdami ir formuodami plaukus, kad jūsų plaukai atrodytų pilni.

Norėdami sužinoti daugiau, kalbėjomės su Janine Jarman, įžymybių plaukų stiliste ir Curl Cult įkūrėja. Jarmanas davė mums žinių apie visus geriausius metodus, kaip sukurti apimties iliuziją kovojant su plaukų slinkimu.

Splash News

Pasirinkite trumpus stilius

"Vienas geriausių būdų padidinti apimtį ir išlaikyti sodrius plaukus – kirpti trumpus kirpimus, pvz., kirpti bobus ir kirpimus. Tai ne tik išryškins visas nuostabias jūsų veido savybes, bet ir padės sumažinti plaukų slinkimo požymius. Jarmanas pažymi, kad trumpi kirpimai padeda padidinti apimtį, o ilgesni plaukai gali atrodyti dar plonesni. Ji perspėja, kad kuo ilgesni ploni plaukai, tuo plonesni jie atrodo."

"Jei mėgstate ilgai laikyti spynas, nesijaudinkite. Jūs vis dar turite pasirinkimų. Yra daugybė būdų, kaip sukurti apimtį ilgesniais kirpimais. Pvz., madingas daugiasluoksnis skrais yra puikus pasirinkimas. Tačiau Jarmanas sako, kad jei nenorite atkreipti dėmesio į savo plaukų plonumą, turėtumėte kiek įmanoma vengti bukų, vieno ilgio modelių. Venkite visokio vieno ilgio išvaizdos, nes jums reikia sluoksnių, kad padidėtų krūvos tankis ir sukurtų tūrį, sako ji."

Splash News

Išbandykite kirpčiukus

Be to, kad viskas būtų trumpa ir miela, Jarmanas sako, kad pagardinti plaukus kirpčiukais ar kutais yra dar vienas puikus pasirinkimas, suteikiantis apimties. Galima rinktis iš daugybės skirtingų pakraščių stilių – nuo storų, bukų iki švelnių, veidą įrėminančių užuolaidų kirpčiukų. Kad ir kurį pasirinktumėte, tai bus puikus būdas nuslėpti plonėjimo požymius.

"Jarman paaiškina, kad kirpčiukai padeda padidinti veido apimtis ir tankumą. Tuo pačiu metu jie gali saugoti daiktus. (Fringe) padeda paslėpti bet kokią matomą galvos odą dėl plonų plaukų, sako ji. Tobula!"

Splash News

Šviesesni plaukai, tamsesnės šaknys

Plaukų spalvos keitimas gali būti ne pirmas dalykas, apie kurį galvojate, kai galvojate apie būdus, kaip padidinti apimtį, tačiau Jarmanas sako, kad tinkamas atspalvis gali sukurti storesnių plaukų iliuziją. Kas žinojo!

"Daug laiko naudojant baliklį, nesvarbu, ar tai būtų paryškinimui, ar visam, tai padeda išpūsti plaukus, pabrėžia Jarmanas. Ji sako, kad šviesesnė spalva taip pat suteiks daugiau tekstūros ir aukščio. Galbūt tiesiog norėsite įsitikinti, kad spynas nudažo profesionalas – visi žinome, koks chaosas gali kilti, kai naudosite baliklį savo plaukams!"

"Be to, Jarmanas siūlo pasirinkti tamsesnę šaknų spalvą, kuri taip pat gali sukurti apimties efektą. Dažant šaknis tamsiau susidaro iliuzija, kad plaukai storesni, aiškina ji."

"Tačiau dienos pabaigoje optimalus apimties didinimo pasirinkimas priklausys nuo jūsų asmeninio plaukų tipo. Štai kodėl Jarmanas sako, kad visada turėtumėte dirbti su stilistu, kuris gali įvertinti jūsų poreikius ir nustatyti, kas jums labiausiai tinka. Laikykite plaukus sveikus ir susiraskite stilistą, kuriuo pasitikite, kuris padės jums nustatyti, kokia išvaizda geriausiai atitiks jūsų tankumo apribojimus."

Kategorija: