Mes visi pirmą kartą pamėgome amžinai mielą įžymybių porą „Bennifer“ dar 2000-ųjų pradžioje, kai Jennifer Lopez ir Benas Affleckas buvo daiktas ir netgi susižadėjo prieš niokojantį 2004 m. išsiskyrimą. Dabar, praėjus daugiau nei 15 metų, 52 metų JLo ir 49 metų Affleckas nudžiugino milijonus gerbėjų vėl susivieniję ir dar kartą ruošdamiesi vestuvėms – ir mes visi negalime dėl jų būti laimingesni. Lopez ką tik pasidalijo mieliausiu jos vaizdo įrašu su Afflecku nuo tada, kai jie pirmą kartą įsimylėjo, o jos 208 milijonai sekėjų tiesiog negali to atsigauti!

The Marry Me žvaigždė įkėlė seną jos ir Afflecko klipą krepšinio rungtynėse, kurie sėdi susikibę rankomis ir mojuoja prieš kamerą Motinos dienos garbei. Gegužės 8 d. ji paskelbė šį vaizdo įrašą, o ją ir Afflecką galima pamatyti mielai linkinčius savo motinoms laimingų atostogų. Žinoma, šis vaizdo įrašas buvo nufilmuotas dar prieš tai, kai Lopez pati tapo mama, o 2008-aisiais pasveikino savo dvynius Emme ir Maxą (dabar jiems 12 metų) su buvusiu vyru Marcu Anthony. Affleckas dabar taip pat yra tėtis, nes su buvusia žmona Jennifer Garner turi 3 vaikus: Violet (16), Seraphina (13) ir Samuelį (10).

„Su Motinos diena visas mamytes!!!“ būsimoji ponia Affleck rašė savo antraštėje su širdimis, kai pati šventė šventę kaip mama ir dukra. „Beprotiška pagalvoti, kaip toli jūs abu nuėjote nuo šio vaizdo įrašo! vienas gerbėjas pakomentavo JLo įrašą, pabrėždamas, kad nors jie buvo mega žvaigždės 2000-aisiais, o 2023 m. jie dar labiau tokie. More pradėjo dalytis šiuo klipu socialiniame tinkle „Twitter“, greta dėdami dabartinius laimingos poros vaizdo įrašus. parodyti, kiek jie užaugo individualiai ir kaip tėvai.„Po viso šito laiko jūs vis dar radote kelią vienas pas kitą, aš ašarojau“, – rašė kitas gerbėjas su besišypsančia, bet verkiančia jaustukais (tiksliai apibendrino mūsų mintis!)

Kategorija: