2023 gali būti tiesiog geriausi Kim Kardashian metai. Tai buvo ne tik metai, kai ant Met Gala raudonojo kilimo ji vilkėjo velionės Holivudo ikonos Marilyn Monroe legendinę auksinę Jean Louis suknelę, bet ir tais metais, kai ji puikavosi savo neprilygstamais išlinkimais prestižinio „Sports Illustrated“ maudymosi kostiumėlio numerio viršelyje! Ir su nuogu bikiniu ne mažiau!

41 metų SKIMS įkūrėją Dominikos Respublikoje nufotografavo Gregas Swalesas ir suformavo Danielle Levi (mes nepavydime, sąžininga!) ir, žinoma, nuogas bikinis, kuriuo ji sūpuojasi ant viršelio. yra iš jos pačios SKIMS maudymosi kostiumėlių linijos.Momager Kris Jenner taip didžiuotųsi!

Gegužės 17 d. dalindamasi viršelio nuotraukų karusele ir kai kuriais redakcijos vaizdais, Kim Instagram parašė: „OMG I'm a Sports Illustrated viršelio mergina!!!! Mes nufilmavome tai dar sausio mėnesį ir buvo taip sunku išlaikyti šį viršelį paslaptyje! Dėl vietos grįžome į vieną iš mano mėgstamiausių vietų pasaulyje – Dominikos Respubliką!“

„Patekti ant „Sports Illustrated Swimsuit Edition“ viršelio yra tokia garbė ir svajonė. Įvarčių sąrašo įvarčiai!!!!

Redakcijos vaizdai yra tokie pat stulbinantys kaip ir viršelis, nes keturių vaikų mama savo kadruose ir vėl paliko labai mažai vietos vaizduotei. Viename paveikslėlyje ji matoma dėvinti nuostabų SKIMS akinius, kartu su Balenciaga saulės akiniais ir Fox pirštinėmis, o kitame ji vilki mažiausias bikinio kelnaites su šlapiais geltonais Saint Luis vintažiniais marškinėliais su šūkiu: „Mano. advokatas gali sumušti jūsų advokatą.Ar tai nuoroda į jos velionį tėvą Robertą Kardashianą, ar tai nuoroda į jos pačios, kaip advokatės, karjerą?

Dar viena iš itin įsimintinų nuotraukų (bet ką mes juokaujame, jos visos įsimintinos!) matosi, kaip Kim dėvi Abysse maudymosi kostiumėlį, kartu su fluorescencinėmis žaliomis Fox pirštinėmis ir pozuoja ant motociklo. ! Kim pasirodė žurnale ne tik dėl pozavimo nuostabioms nuotraukoms, bet ir parašė nuoširdų laišką savo 18-metei. Turime pripažinti, kad jį skaitydami patyrėme šiek tiek emocijų, ypač dėl jos žodžių apie kritiką!

„Lengva pasakyti, kad tiesiog nekreiptum dėmesio į kritiką, bet dar vienas dalykas, kurį sužinosite, yra tai, kad kažkuriuo momentu jūsų galvoje pasirodys, kad tai jau ne apie jus“, – rašė Kim. „Tai apie šeimą. Kalbama apie pagalbą kitiems žmonėms. Daugelį metų jūs ten išskirsite save. Bet jūs tapsite privatesniu žmogumi ir suprasite, kad jūsų istorija – tikrasis pasakojimas, tiesa – gali būti atskleistas ne įsitraukiant, o veikiant.”

Mums taip pat patinka, kaip ji baigė savo laišką savo jaunesnei aš, nes tai leido suprasti, kad galbūt dar nematėme geriausios Kim! Ji padarė išvadą: „Nebenoriu jo gadinti ir pasakoti visko, ką pasieksite. Bet žinok tai. Kai atvyksite čia, iki 2023 m. gegužės mėn., nebūsite patenkinti. Jūs vis tiek ieškosite to kito „to“. Ir kai rasite, tai padarysite – mes tai darysime – kaip visada darome: iki galo.“

Kategorija: