Keltimasis ryte ir svarstymas, ką valgyti, yra turbūt viena iš labiausiai paplitusių problemų, su kuriomis daugelis iš mūsų susiduria kiekvieną dieną. Juk pusryčiai laikomi labai svarbiu valgiu. Tai suteikia jums energijos, pagerina smegenų veiklą ir apskritai aprūpina jus būtiniausiu maistu.

Be salotų ir sumuštinių, vienas populiarus pusryčių pasirinkimas yra avižiniai dribsniai. Tai gana lengva padaryti, todėl tikriausiai daugelis žmonių tai mano, kad tai yra geriausias pasirinkimas. Avižinius dribsnius galima paruošti įvairiais būdais, tačiau jei nežinojote, galite pridėti vieną ingredientą, kuris neleidžia numesti svorio.Norėdami sužinoti daugiau, paklausėme mitybos specialistės Varsha Khatri MA, SYT, MCMA. Skaitykite toliau, nes ji paaiškina, kokio ingrediento turėtumėte vengti.

Shutterstock

Cukrus

"Pasak Khatri, vienintelis ingredientas, kurio negalima dėti į avižinius dribsnius, yra cukrus. Kad ir kaip būtų patrauklu pasaldinti avižinius dribsnius, tai neišvengiamai padidins cukraus ir insulino kiekį kraujyje. Todėl (labiau tikėtina, kad patirsite) cukraus potraukį visą dieną. Be to, kai padidėja cukraus kiekis kraujyje, tai gali sukelti rimtų ligų, tokių kaip diabetas, inkstų liga, regėjimo sutrikimai ir kt."

"Ji pataria: (Geriausias) būdas natūraliai pasaldinti avižinius dribsnius yra pridėti šviežių vaisių. Jei bandote numesti svorio, venkite natūralių ir dirbtinių saldiklių, kurie taip pat gali sukelti cukraus kiekio kraujyje disbalansą."

"Khatri pažymi, kad avižinių dribsnių valgymas yra sveikas, tačiau viena, ką kiekviena moteris turėtų žinoti, yra tai, kad visada geriausia avižinius dribsnius gaminti nuo nulio arba bent jau patikrinti, ar sudedamosios dalys nėra supakuotos ir aromatizuotos avižinės košės.Ji paaiškina, kad į fasuotus ir aromatizuotus avižinius dribsnius dažnai pridedama cukraus ar saldiklių, taip pat priedų ir kitų kvapiųjų medžiagų."

"Užuot naudoję tik vandenį avižiniams dribsniams ruošti nuo nulio, Khatri siūlo naudoti pieną, kurio norite. Nors jei jis yra augalinės kilmės, įsitikinkite, kad nėra pridėto cukraus ar saldiklių. Ji daro išvadą: Be to, kad avižiniai dribsniai būtų sveikesni, (galite) juos papildyti šviežiais vaisiais, riešutais ar sėklomis. Taip viename valgyje gausite gerą b altymų, angliavandenių ir sveikųjų riebalų derinį."

Kategorija: