Turbūt viena iš sunkiausių bet kurios treniruotės dalių yra rasti motyvaciją iš tikrųjų atsikelti ir pradėti. Būkime tikri: gulėti lovoje, sėdėti ar tiesiog vėsintis jaučiasi daug geriau nei atliekant bet kokius energingus pratimus. Bet tai kažkaip tiesa, kai jie sako: „Jokio skausmo, jokios naudos“. Kūno judėjimas ir bet kokios formos fizinė veikla gali turėti įtakos jūsų sveikatai.

Tiesą sakant, keli žmonės turi savo rutiną prieš pradėdami prakaituoti. Vieni mėgsta daryti apšilimo pratimus, o kiti daro tempimus.Taip pat yra tokių, kurie renkasi prieš treniruotę, kad padidintų savo energiją, padidintų ištvermę ir pagerintų savo veiklą. Matyt, net susidūrėme su šia „TikTok“ tendencija, susijusia su režimu prieš treniruotę, vadinamą „sausu smeigimu“. Nepaisant to, kad ji plinta, ši tendencija sulaukė daug dėmesio, nes daugelis ją laiko „kenksminga“. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, paklausėme mitybos specialistės Varsha Khatri MA, SYT, MCMA. Skaitykite toliau, nes ji paaiškina, kaip veikia sausas kaušelis ir kokį neigiamą poveikį jis gali turėti jūsų kūnui.

Shutterstock

Kas yra sausas kaušelis ir ką jis daro jūsų kūnui?

"Pasak Khatri, išvalymas sausas iš esmės reiškia sauso kaušelio prieš treniruotę miltelių suvartojimą. Tai reiškia, kad prieš vartojant reikia paimti visą kaušelį, nesumaišius su skysčiu. Ji pabrėžia, nerekomenduoju, nes tai gali būti pavojinga."

"Khatri įspėja: yra pavojus įkvėpti miltelius. Kadangi daugelyje šių mišinių yra daug kofeino ir kraujotaką gerinančių maistinių medžiagų, tai gali būti tarsi kofeinas, patekęs tiesiai į jus. Jūsų širdžiai gali būti sunku neatsilikti."

"Ji paaiškina: Šie milteliai skirti maišyti su vandeniu ir gerti bent kelias minutes, o ne visus išgerti vienu kartu. Sausas kaušelis taip pat gali sukelti virškinimo problemų, tokių kaip vėmimas ar viduriavimas. Jau nekalbant apie tai, kad sausi milteliai taip pat gali sukelti užspringimo pavojų ir gali sukelti infekciją, jei įkvėpsite miltelių į plaučius."

Esmė tokia: skalbti sausu semtuvu nėra saugu ir neturėtumėte to daryti. Jei manote, kad jums tikrai reikia prieš treniruotę, žinokite, kad norint, kad treniruotės būtų veiksmingos, ją reikia sumaišyti su vandeniu.

"Baigiant, Khatri dalijasi svarbiu patarimu ir viskas priklauso nuo sąmoningo valgymo. Ji sako: „Norint turėti sveiką prieš treniruotę, siūlau laikytis pagrindinių dalykų ir laikytis paprastų dalykų. Maždaug 30 minučių prieš treniruotę išgerkite gabalėlį vaisiaus ar skrebučio ir galbūt puodelį juodos kavos. Net avižiniai dribsniai tinka prieš treniruotę."

"Ji pažymi, tačiau jei jūsų treniruotė yra intensyvesnė (ir) esate pakankamai pažengęs arba lavinate kūną, prieš treniruotę tinka kokteiliai. Sumaišykite jį su vandeniu arba skysčiu ir vadovaukitės instrukcijomis ant pakuotės."

Galų gale jūs nenorėtumėte kelti sau rizikos. Vėlgi, tai draugiškas priminimas, kad pudros prieš treniruotę yra sukurtos tam tikru būdu. Turite jį tinkamai vartoti, o tai reiškia, kad užgerkite vandeniu, kad jis atliktų savo paskirtį.

Kategorija: