Dauguma žmonių, švęsdami savo gimtadienį, atneša glam būrius ir pasidaro šukuoseną bei makiažą. Bet vėlgi, Adelė nėra dauguma žmonių! 34 metų dainos „Easy on Me“ dainininkė pasielgė visiškai priešingai ir per gimtadienį nusiėmė makiažą ir netgi pasidalijo nuostabiomis nuotraukomis socialinėje žiniasklaidoje, kad tai įrodytų!

Dviejų vaizdų karuselė buvo ne tik apie jos gimtadienį ar jos išvaizdą be makiažo (bet jei rimtai, kaip nuostabiai atrodo antroji jos veido nuotrauka iš arti? Mes esame sužavėti!), nes dainininkas taip pat apmąstė praėjusius 12 mėnesių ir atsineštas „pamokas“ bei „palaiminimus“.(Manome, kad kai kurios pamokos, apie kurias ji kalbėjo, buvo susijusios su jos atšaukta rezidencija Las Vegase, o galbūt net nuolatinis žiniasklaidos dėmesys, kurį sulaukė jos santykiai su sporto agentu Rich Paul.)

„Kokie metai skiriasi! „Oskaro“ laureatė savo įrašą parašė gegužės 6 d. „Jei laikas gydo ir išlygina visas mano gyvenimo raukšles, kaip bėgant metams, aš nekantrauju sulaukti 60 metų! Aš niekada nebuvau laimingesnė! Tiek daug pamokų, tiek daug palaiminimų, už kuriuos reikia būti dėkingam. Man 34 metai, ir man čia patinka! Kaip visada ačiū už gimtadienio meilę x”

Daugelis gerbėjų plūstelėjo į komentarų skiltį, norėdami palinkėti labai privačiai žinomai „Someone Like You“ dainininkei su gimtadieniu, o kiti negalėjo atsimerkti, kaip ji nuostabiai atrodo nuotraukose. „Oho, be galo gražu“, – rašė vienas gerbėjas, po kurio sekė šeši raudoni širdies jaustukai ir vienas širdies akių jaustukas. "Puikus!" – sušuko kitas, o po jo – itin populiarus raudonos širdelės jaustukas.„Pagirkime, kokia graži Adelė! kitas gerbėjas pridūrė, o kitas parašė: „Nužudyk Adelę“. „Ačiū, kad esate mūsų gyvenime! Mes labai džiaugiamės, kad esate laimingi! Nekantrauju pamatyti tave Vegase ir praleisti naktį su tavimi! rašė Adelės gerbėjų paskyra, o po jos – raudonos širdies ir širdies akių emocijos. „Ji yra ta akimirka“, – komentavo kitas gerbėjas.

Kategorija: