Pasak prieštaringai vertinamo britų autoriaus ir tiriamojo žurnalisto Tomo Bowerio, kaip jis teigė, Meghan Markle „aukos“ papasakos viską savo naujoje neteisėtoje biografijoje apie Sasekso kunigaikštienę. 75 metų Boweris gimtojoje šalyje žinomas dėl politikų ir kitų svarbių veikėjų, pavyzdžiui, princo Charleso, nusik altimų. Rašytojas JK tinklui GB News sakė, kad jo naujasis projektas, skirtas Markle (40 m.), baigtas ir „bus labai greitai“.

„Sužinojau dalykų, kurie apie ją yra tikrai nepaprasti“, – sakė jis ir pridūrė, kad jos gerbėjai ir plačioji visuomenė gali pastebėti, kad pasikeitė nuomonė apie ją ir jos profesijas.„Manau, kad visuomenės nuomonė apie ją pasitvirtins arba pasipiktins, arba bet kuriuo atveju tai bus didelė staigmena“, – tęsė jis.

Meghan Markle „atsirado iš nieko“ ir „trypė kitus, kad pakiltų į viršų kaip politikas“, teigia jos biografas Tomas Boweris, atskleidžiantis, kad jos „aukos“ „papasakos viską“ naujoje knygojehttps://t.co/ZlGBqzB8eW

- IntoTheMystic (@Mystic_Sailor) 2023 m. gegužės 10 d.

Boweris pridūrė, kad jo naujas pastangas buvo sunku parašyti dėl to, kad jam sunku kalbėti su subjektais, kurie turi tam tikrą ryšį su ja. „Paaiškėjo, kad tai buvo labai, labai sunkus šūksnis, nes žmonės buvo gana nenoriai kalbėję, o ji ir jos advokatai labai gerai padarė, kad žmonės tylėtų, bet man pavyko pakankamai“, – sakė jis. Boweris savo būsimą darbą pavadino „puikia ir stulbinančia istorija“. Jis manė, kad knyga yra apie „moterį, kuri atsirado iš nieko ir dabar yra pasaulio figūra ir sutrypė visus tuos kitus kelyje“, kuri, jo teigimu, yra „klasika tiems žmonėms“, apie kuriuos jis visada renkasi rašyti. , „nesvarbu, ar tai politikas, ar magnatas.”

Nors neaišku, apie kurias „aukas“ jis turi omenyje, Markle buvo apk altinta, kad praeityje iš Kensingtono rūmų tyčiojo iš dviejų asmeninių padėjėjų, o vėliau tai neigė. Ar šios moterys galėtų būti naujausios Bower pašnekovės? turėsime pamatyti. Galų gale, jei naujoji Markle biografija bus panaši į Bowerio princo Charleso biografiją, pavadintą Sukilėlių princu (kurią „The Mail on Sunday“ apibūdino kaip „teisingą karališkąjį karo kirvį“), tai tikriausiai bus dramatiška.

Kategorija: