Kelly Ripa pranešė apie savo sveikatą, kai praėjusį antradienį paskambino į „Live with Kelly and Ryan“ iš izoliacijos. Žvaigždė pasakė savo bendram vedėjui ir gerbėjams, kad ji „labai nusiminusi“ dėl neseniai diagnozuotos COVID diagnozės – ir mes jos nek altiname!

„Jaučiuosi gerai“, – sakė 51 metų Ripa Ryanui Seacrestui ir svečiui vedėjui Ali Wentworthui, kuris laikinai užėmė jos vietą laidoje. „Aš tiesiog susierzinau, Ali, kaip tikrai žinai.“

Nepaisant Ripos sveikatos atsargumo priemonių ir santykinai žemų COVID rodiklių Jungtinėse Valstijose, šeimininkė vis tiek pasigavo virusą, jos nusivylimui. „Galite būti atsargūs, kiek norite“, - sakė ji. „Kažkaip tai rado būdą. Aš tiesiog labai sutrikęs." Mums labai gaila jos!

Ripa taip pat buvo būtinai aiškiai pasakęs, kad ji nesusirgo COVID nuo savo vaikų (24 m. Michaelo, 19 m. Joaquino ir 20 m. Lolos), kai praeitą sekmadienį su jais šventė Motinos dieną. „Mano vaikai man nedavė COVID“, - atsakė ji, kai buvo apklausta Wentworth. „Turėjau pačią nuostabiausią Motinos dieną“

Praėjusį pirmadienio vakarą Ripa savo pasekėjams pasakė, kad COVID testas buvo teigiamas per savo Instagram istoriją. „Sveiki, deja, šį savaitgalį man buvo teigiamas COVID testas, bet, laimei, esu visiškai pasiskiepijusi ir pastiprinta, o šiandienos laida jau buvo nufilmuota praėjusią savaitę“, – rašė ji prie nuotraukos, kurioje matyti gėlės, kava, pyragaičiai ir atvirukai. visos Motinos dienos dovanos. „Imkiuosi visų būtinų atsargumo priemonių ir tikiuosi grįžti į normalų gyvenimą, kai tik pasibaigs įprastas karantino laikas“, – patikino ji gerbėjus.

„Šviesiau“, – pridūrė ji prie antraštės: „Gavau ramybės, kurios prašiau Motinos dienos proga“.

The Cheaper By The Dozen žvaigždė panašiai pajuokavo, kai telefonu kalbėjosi su Seacrestu ir Wentworth, pakartodama, kad gavo dovaną, kurios prašė. „Juokais norėjau patylėti per Motinos dieną“, – sakė ji. „Viskas, ko jums reikia, yra COVID ir jie paliks jus ramybėje“. Tai vienas teigiamas būdas pažvelgti į dalykus!

Antradienio laidoje Ripa papasakojo momentą, kai pasakė savo vaikams, kad jos viruso testas buvo teigiamas. Ji juokavo, kad sužinoję apie diagnozę jie „bėgo kaip žiurkės į skęstantį laivą“. Jie sakė: „Išvesk mane iš čia! Negaliu suprasti!'”

Shutterstock

"Aktorei reikalingą izoliacijos laiką ji sako, kad ji daug vaikščiojo ir seka dabartinius įvykius žiūrėdama filmą „Rytinis Džo“. Labai seniai nieko nežiūrėjau, todėl pasigaunu viską, ką praleidau, – paaiškino Ripa. Nors tai neatrodo pats įdomiausias laikas, bent jau ji tuo puikiai išnaudoja!"

Linkime Ripai kuo greičiau pasveikti, kad ji kuo greičiau galėtų grįžti į prieglobos komandą kartu su Seacrest. Greitai pasveikk!

Kategorija: