Iš visų greito maisto restoranų „Taco Bell“ gali turėti sveikiausių pasirinkimų. Taip yra dėl b altymų turinčio maisto, augalinių patiekalų ir labai keičiamų meniu elementų. Nors reguliariai valgyti greitą maistą nėra gera idėja, jei norite išlikti tinkami, „Taco Bell“ tikrai yra keletas būdų, kaip išlaikyti sveikatą.

Norėdami sužinoti daugiau apie sveikiausius dalykus, kuriuos galima užsisakyti šiame restorane, kalbėjomės su sveikatos ekspertais Kimberly Duffy RDN, LD, CPT, Dana Ellis Hunnes, PhD, MPH, RD ir išgyvenimo recepto autore bei registruotu dietologu. Trista Best, kuri papasakojo apie du gerus variantus: „Power Menu Bowls“ ir „freskos stiliaus“ patiekalus.

Shutterstock

Power Menu Bowl

"Pirmiausia: greitas maistas niekada nėra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori gyventi sveiką gyvenimo būdą, ypač jei ketinate jį valgyti reguliariai. „Best“ įspėja, kad reguliariai valgydami „Taco Bell“ vartotojui neabejotinai kyla rizika susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis bei nutukti. Nepaisant to, niekas nėra tobulas ir net labiausiai savo sveikatą besirūpinantys žmonės retkarčiais gali nukeliauti į Taco Bell. Kai jums ateis laikas, Hunnes, Best ir Duffy siūlo pasirinkti vieną iš Taco Bell firminių Power Menu Bowlų."

"Jei būčiau „Taco Bell“, gaučiau „Power Veggie Bowl“, sako Hunnesas. Ji pažymi, kad tai gali būti geras pasirinkimas, nes jis nėra suvyniotas į tortiliją, o tai reiškia, kad galite nevalgyti visų tų b altų miltų, kurie būdingi daugeliui „Taco Bell“ meniu elementų. Be to, „Veggie Power Bowl“ yra daug daržovių, tokių kaip juodosios pupelės, gvakamolė, salotos, pomidorai ir svogūnai, todėl jis yra geras augalinių b altymų ir skaidulų š altinis."

"Galite gardinti padažą arba naudoti salsą kaip padažą, pataria Hunnes ir pažymi, kad šis patiekalas yra sveikesnė greito maisto pusė."

"Duffy sutinka, kad vienas iš šių dubenėlių greičiausiai yra sveikiausias Taco Bell. „Power Menu Bowls“ gali būti puiki alternatyva apdorotai tortilijai ar taco lukštui, sako ji, kartodama Hunnes mintis. Duffy siūlo dubenyje rinktis vištieną ir nevalgyti papildomo padažo bei sūrio. Ji sako, kad tai puiki daug skaidulų (8 gramai), daug b altymų (26 gramai) turinti sočiųjų alternatyva. Puiku!"

"Best taip pat sutinka, kad norėdami išlikti kuo sveikesni, turėtumėte užsisakyti Power Bowl be sūrio ar grietinės. Tačiau pasilikite gvakamolę, rekomenduoja ji. Kitaip nei grietinė ir sūris, gvakamolė turi sveikų riebalų, o kartu yra ir kitų naudingų maistinių medžiagų. Tikrai galime atsilikti – pravažiuokite guacą!"

Shutterstock

Fresco stiliaus daiktai

"Be skanių Taco Bell Power Bowls, jie siūlo dar vieną sveiką alternatyvą įvairiems patiekalams savo meniu; Galite sutaupyti tonų kalorijų užsisakę beveik bet kokio freskos stiliaus patiekalą, o tai reiškia, kad gaminį gausite be sūrio ar padažų. Duffy sako, kad tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori eiti sveikesniu keliu, ir pažymi, kad tai gali gerokai sumažinti kalorijų ir riebalų kiekį."

Jei norite patys išbandyti šią modifikaciją, Duffy siūlo užsisakyti „Chicken Burrito Supreme“ freskos stilių, kuris sumažės iki 340 kalorijų. Dar geriau, kad šiame maiste yra 20 gramų b altymų. Kitas variantas yra freskos stiliaus pupelių burrito, kuriame yra 350 kalorijų ir 13 gramų b altymų. Neblogai!

"Dienos pabaigoje, žinoma, geriausia vengti greito maisto, kai įmanoma. Tačiau „Taco Bell“ siūlo sveikesnius variantus nei daugelis greito maisto restoranų. Man patinka, kad „Taco Bell“ stengiasi patenkinti tuos, kurie galbūt nenori suvartoti 1000 kalorijų per vieną valgį, – giria Duffy.Turėtume susitarti! Ir kai norite, kad viskas būtų lengviau, visi šie pasiūlymai yra puikus būdas."

Kategorija: