Priyanka Chopra Jonas ir Nickas Jonas pagaliau per Motinos dieną pasidalino savo kūdikio nuotrauka ir ji tiesiog brangi!

Nuotraukoje, kurią Jonas ir Chopra pasidalijo savo asmeninėse Instagram paskyrose, Chopra laiko savo kūdikį M alti prie krūtinės. „Quantico“ žvaigždės akys užmerktos iš, regis, motiniško džiaugsmo, o Jonas meiliai žiūri į jų mažą dukrą. Tai tiesiog mieliausias dalykas, kurį mes kada nors matėme!

Nors tai yra daugiausiai matytų poros kūdikių – tiesą sakant, tai vienintelis kartas, kai ją matėme! – jos veidas nėra visiškai atidengtas, o padengtas b alta širdelės jaustukais. .Tačiau matome pakankamai, kad žinotume, jog ji be galo žavinga su savo rožine suknele ir lanku puošta galvos juosta.

„Šią Motinos dieną negalime nepamąstyti apie šiuos pastaruosius kelis mėnesius ir kalnelius, kuriais buvome“, – rašė abu tėvai, sakydami, kad „po 100 ir daugiau dienų ICU, mūsų maža mergaitė pagaliau yra namuose“, dėl ko pora „be galo džiaugiasi“. Mes taip džiaugiamės už juos! Jie tęsė sakydami: „Mūsų kitas skyrius prasideda dabar, o mūsų kūdikis tikrai yra beprotis. Supraskime M! Mama ir tėtis tave myli.“

Nr.

„Brangioji, tu mane visais atžvilgiais įkvepiate ir taip lengvai ir tvirtai imi šį naują vaidmenį. Esu labai dėkingas, kad esu šioje kelionėje su jumis. Tu jau esi neįtikėtina mama. Laimingos motinos dienos. Aš tave myliu“, – užbaigė jis. Awww!

Chopros antraštė buvo identiška, bet su kitokia žinute pabaigoje; ji padėkojo savo vyrui. „Nėra su kuo mieliau tai daryčiau nei su tavimi“, – rašė ji. „Ačiū, kad padarei mane mama @nickjonas, aš tave myliu“. Per saldu!

Nekantraujame, kol pamatysime daugiau šio džiaugsmo pluošto, bet tikėtina, kad gaunamų nuotraukų ir informacijos bus nedaug. Tai, kad šioje pradinėje nuotraukoje uždengtas M alti veidas, nenuostabu, nes pora nuo tada, kai ji gimė, didžiąją dalį savo vaiko gyvenimo detalių saugojo privačiai. Tiesą sakant, jie net neatskleidė jos vardo (M alti Marie Chopra Jonas, kas reiškia „maža gėlė“, „mėnulio šviesa“ ir „jazmino žiedas“) iki trijų mėnesių po jos gimimo.

Sausio 21 d., praėjus šešioms dienoms po M alti Marie atėjimo į pasaulį, Chopra pasidalijo Instagram įrašu, prašydama, kad visuomenė gerbtų jos vaiko privatumą. „Džiaugiamės galėdami patvirtinti, kad per surogatą susilaukėme kūdikio. Mes pagarbiai prašome privatumo šiuo ypatingu metu, nes sutelkiame dėmesį į savo šeimą“, – rašė ji.

Nors gerbėjai gerbia mielos šeimos privatumą, jie tikrai vertina mažylio žvilgsnį į Instagram. „Ačiū, kad pasidalinote ja su mumis! Smagu žinoti, kad ji pagaliau namuose! Tikrai blogas su geriausiais tėvais“, – rašė vienas. Mes patys negalėjome geriau pasakyti!

Kategorija: