„Costco“ neseniai iš esmės pakeitė savo parduotuvių politiką: po dvejų metų specialių apsipirkimo valandų senjorams, sveikatos priežiūros darbuotojams ir pirmosios pagalbos darbuotojams jie grįžo prie įprastų darbo valandų. Šis pakeitimas įsigaliojo balandžio 18 d.

Ypatingos „Costco“ apsipirkimo valandos iš pradžių buvo įvestos kaip dalis saugos priemonių, kurias jie įvedė COVID-19 pandemijos pradžioje dar 2023 m. Daugelyje kitų parduotuvių buvo taikoma panaši politika, siekiant išlaikyti rizikos grupes. apsaugotas nuo viruso.

Nors tik nariams skirtas mažmenininkas iš pradžių paskelbė, kad 2023 m. liepos mėn. sumažins specialias apsipirkimo valandas, jie laikėsi savo pradinės politikos, kai atvejų vėl greitai pradėjo daugėti.

Shutterstock

Pirmasis tikras šios politikos pakeitimas įvyko 2023 m. liepos mėn., kai „Costco“ paskelbė, kad apribos specialias apsipirkimo valandas antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 9 iki 10 val., o ne visą savaitę.

"Dabar, kadangi COVID atvejai ir hospitalizacijų skaičius Jungtinėse Valstijose sparčiai mažėja ir stabiliai mažėja, parduotuvė savo svetainėje paskelbė, kad nebesiūlys specialių apsipirkimo valandų."

"Ir pirkėjai tuo nesidžiaugia. GĖDA COSTCO, tviteryje paskelbė vienas asmuo. Rizikuojate senjorų GYVYBĖMIS, išimdami senjorų valandas."

"Tweeter taip pat pažymėjo, kad parduotuvė uždirbo milijonus iš šios politikos. Grynas godumas, rašė jie."

"Vienas asmuo paragino mažmenininką laikytis vyresnio amžiaus valandų: prašome atkurti senjorų darbo laiką, rašė jie. Dar nesame baigę kovoti su šia pandemija.Taip pat šiandien prie „Costco“ susirinkusi minia niekada nepranešė apie pokyčius. Daugiau nei trisdešimt žmonių. Tai yra jūsų ištikimos bendruomenės, kurios stovi su jais ir dirba 9 val. arba reikalauja kaukių. Kaukės skamba taip, lyg būtų tinkamas kompromisas!"

"Kitas nepatenkintas pirkėjas parašė: Ei, Costco! Labai nusivyliau, kad visiškai sustabdėte senjorų valandas. Ar du kartus per savaitę jums tikrai buvo per daug?"

Tačiau „Costco“ daugiau nieko nepaskelbė šia tema, todėl atrodo, kad grįžimas prie įprastų darbo valandų buvo ilgas.

Kategorija: