Plaukų slinkimas yra bene viena dažniausių grožio problemų, su kuria šiais laikais susiduria moterys. Dabar jums gali kilti klausimas: kas tiksliai tai sukelia? Na, iš tikrųjų yra keletas priežasčių, kodėl taip nutinka. Vienas iš veiksnių gali būti tai, ką valgėte. Tiesą sakant, „Express“ paskelbtame straipsnyje „dieta, kurioje gausu perdirbtų maisto produktų ir rafinuotų angliavandenių su dideliu kiekiu paprastų cukrų, skatina organizmą gaminti daugiau vyriškų hormonų (androgenų), o tai savo ruožtu gali paskatinti plaukų retėjimo ir plikimo procesas“. Kiti veiksniai gali būti pagrindinės sveikatos sąlygos, natūralus senėjimas ar net prasti plaukų priežiūros įpročiai.

Bet jei yra vienas dalykas, kurį turėtumėte žinoti, tai yra tai, kad jūsų padėtis nėra prarasta priežastis. Nepanikuokite. Jūsų plaukų slinkimas vis tiek gali būti pašalintas taikant tinkamą mitybą, nuoseklią plaukų priežiūros tvarką ir net ekspertų patvirtintus produktus. Nenuplaunamas kondicionierius yra vienas iš variantų, kurį galbūt norėsite apsvarstyti. Norėdami sužinoti daugiau, susisiekėme su plaukų eksperte Ghanima Abdullah iš „The Right Hairstyles“. Skaitykite toliau, nes ji paaiškina įvairias plaukų slinkimo priežastis ir kaip nenuplaunamus kondicionierius galima naudoti kovojant su kiekviena konkrečia problema.

Shutterstock

Nuplaunamas kondicionierius slenkantiems plaukams dėl lūžinėjimo ir pažeidimo

"Galbūt naudojate per daug šilumos savo sruogoms arba paskutinė dažymo procedūra pasirodė ne taip, kaip planavote. Bet kuriuo atveju jūsų plaukai lūžinėja, todėl plaukai tampa plonesni ir lūžinėja po vidutinio ilgio. Tai labiau paveikia galus, nes jie yra senesni už šaknis ir labiau linkę pažeisti, sako Abdullah."

"Pažeistas plauko apsauginis odelės sluoksnis yra pažeistas. Ji priduria: Tai gali nutikti dėl kasdieninio karščio naudojimo, didelio karščio ar ėsdinančių cheminių medžiagų. Kai tai (atsiranda), plaukai tampa pernelyg porėti ir negali pakibti nuo drėgmės. Todėl jis tampa trapus ir nutrūksta. Beveik neabejotinai jūsų plaukų galiukai skilinėja ir gali turėti net vidutinio ilgio įtrūkimų."

"Abdullah perspėja: turėsite būti ypač švelnūs savo plaukams, kad nereikėtų nukirpti visos žalos. Plaukų pažeidimams gydyti negalima, išskyrus jų kirpimą. Tačiau norėdami, kad jis nelūžinėtų, galite naudoti giluminius kondicionierius, kad pakeistumėte drėgmę, o nenuplaunamais kondicionieriais padengtumėte plaukų ašį."

"Šiame scenarijuje ji teigia, kad geras nenuplaunamas kondicionierius padės pakeisti laikinai trūkstamas plaukų odelės vietas. Priemonė taip pat leidžia jūsų plaukams išlaikyti taip reikalingą drėgmę ir užpildyti nelygias bei plonėjančias raukšles."

Ieškokite ingredientų, kurie pagerina plaukų odelę, pvz.:Silikonai

"Silikonai turi blogą atspalvį, bet jei juos tinkamai išplaunate, jie labai tinka pažeistiems plaukams. Silikonai, tokie kaip dimetikonas ir ciklopentasiloksanas, yra atsparūs vandeniui, todėl naudojami ant drėgnų plaukų, jie užfiksuoja drėgmę. (Jie) taip pat padengia plaukus, imituodami plaukų odelę. Tik nenaudokite dviejų sluoksnių nenuplaunamo silikono, neišplovę pirmojo.Kokosų aliejus."

"Kokosų aliejus yra labai naudingas nenuplaunamame kondicionieriuje, nes jis prasiskverbia į plaukų stiebus ir padeda išvengti pernelyg didelio patinimo plovimo dieną. Higrinis pažeistų plaukų nuovargis yra pagrindinė problema, nes trūksta plauko odelės ir plaukai gali per daug sugerti vandenį. Kai taip nutinka, plauko odelė prilimpa ir didesnė dalis gali lengvai atsiskirti šukuojant ir formuojant plaukus.Keratinas."

"Nenuplaunami kondicionieriai, kurių sudėtyje yra keratino, taip pat gali būti labai naudingi, nes keratinas sudaro stiprų ryšį su plaukais, ypač tose vietose, kur trūksta plaukų odelių.Tačiau jei jūsų galvos oda yra jautri, venkite keratino arba naudokite jį tik vidutinio ilgio, kad išvengtumėte galvos odos. Taip yra todėl, kad beveik visų keratino gaminių formulėje reikalinga formaldehido atpalaidavimo priemonė, kuri padėtų keratinui susieti su jūsų plaukais. Formaldehidą atpalaiduojančios medžiagos, tokios kaip karbamidas ir kvaternis-15, gali sudirginti galvos odą."

Shutterstock

Nuplaunamas kondicionierius slenkantiems plaukams dėl natūralaus senėjimo proceso

"Pasak Abdullah, dėl tokio tipo plaukų retėjimo galite pastebėti, kad jūsų plaukų skersmuo ir ilgis išliks toks pat, bet retesni. Čia gali padėti nenuplaunamas kondicionierius, nes jis ilgiau išsilaiko ant plaukų ir galvos odos, todėl gali prasiskverbti plaukų augimą skatinančios medžiagos."

Ieškokite ingredientų, kurie padeda plaukams ilgiau išsilaikyti, pvz.:Biotinas

"Biotinas yra plaukų augimą skatinanti sudedamoji dalis, kuri tradiciškai vartojama kaip priedas, bet taip pat atsidūrė plaukų priežiūros produktuose.Rozmarinas"

"Rozmarinas yra plaukų augimo ingredientas, stiprinantis plaukus ir plaukų folikulus.Juodoji sėkla"

"Juodųjų sėklų aliejus stiprina plaukų folikulus, kad jie taip lengvai neišleistų plaukų.Pipirmėčių"

"Pipirmėtė prailgina anageno, arba plaukų augimo fazę. Tai naudinga, jei jūsų plaukai per greitai pereina į ramybės fazę ir dėl to gali slinkti.Ricinos aliejus"

"Tai plaukų augimą skatinanti sudedamoji dalis, kuri taip pat drėkina plaukus."

Shutterstock

Nuplaunamas kondicionierius slenkantiems plaukams dėl alopecijos

"Plaukų slinkimą taip pat gali sukelti pagrindinė sveikatos būklė, vadinama alopecija. Abdullah paminėjo, kad jums gali būti genetinė alopecijos forma, o gal per daug traukiate plaukus, per dažnai priauginate plaukus arba naudojate ėsdinančias chemines medžiagas, kurios bėgant metams padarė žalos jūsų galvos odai.Sergant alopecija, plaukų folikulai pradeda augti žemesnės klasės plaukai, kurie yra plonesni ir lengviau lūžinėja. Tai yra jūsų galvos odos įspėjamasis ženklas: kad ir ką darytumėte, kad jai pakenktumėte, sustokite! Vėliau prasideda plaukų slinkimas. Sergant alopecija, nenuplaunami kondicionieriaus ingredientai, skirti pažeistiems plaukams ir plaukų slinkimui dėl amžiaus, gali padėti pakeisti procesą."

Ieškokite ingredientų, kurie stiprina plonus plaukus, pvz.:Krakmolas

"Daugelyje apimtį suteikiančių produktų yra tam tikros formos krakmolo, kad plaukai padengtų sunkesnę dangą nei įprastai nenuplaunamas. Šie krakmolai padeda išlaikyti plonus plaukus nuo lūžinėjimo ir leidžia jiems laikinai atrodyti storesni.Hidrolizuoti b altymai"

"Hidrolizuoti b altymai yra naudingi plaukams stiprinti iš vidaus, tačiau jiems reikia laiko, kad prasiskverbtų. Dėl to jie yra puikus nenuplaunamo kondicionieriaus ingredientas, nes išliks ant jūsų plaukų iki kito plovimo.Shea sviestas"

"Taukmedžio sviestas prasiskverbia į plauko stiebus ir sustiprina plonas sruogas bei suteikia drėgmės ir sveikatos."

Kategorija: