1986 m. Tomui Cruise'ui tebuvo 24-eri, kai jis vaidino didžiausiame metų filme – dabar jau ikoniškoje veiksmo dramoje „Top Gun“. Per 36 metus nuo tada, kai jis pirmą kartą apsivilko savo mylimo veikėjo LT Pete'o „Mavericko“ Mitchello JAV karinio jūrų laivyno piloto kostiumą, Cruise'as pradėjo vadovauti kelioms kitoms sėkmingoms franšizėms ir sustiprino savo, kaip žinomo aktoriaus, statusą.

Dabar, 2023 m., Cruise'o gerbėjai laukia tęsinio „Top Gun: Maverick“, kuris gegužės 27 d. Likus mėnesiams iki filmo, Cruise'as su savo 6 pasidalijo klipais, anonsais ir fragmentais iš naujojo filmo.4 milijonai „Instagram“ sekėjų – ir jie negali suprasti, kaip „senstantis“ ir „neįtikėtinai“ jis atrodo kartodamas savo garsųjį vaidmenį.

Praėjusią savaitę Cruise'as socialinėje žiniasklaidoje pasidalijo nuotraukų kolekcija iš savo vakaro su „Top Gun“ aktoriais, reklamuojančiais filmą, o jo gerbėjai iškart nuėjo į komentarų skiltį, norėdami pagyvinti jo figūrą. "Oho, jis nesensta!" parašė vienas vartotojas, o kitas paklausė: „Kaip tu atrodai taip pat po 30 metų Tomai?“

Daugiau gerbėjų pradėjo pabrėžti, kad jo oda turi „senstantį švytėjimą“ ir atrodo, kad jis „labiau nei bet kada laimingas vėl imdamasis savo vaidmens“. Jo įrašas surinko daugiau nei 300 000 žmonių, o anksčiau jis dalijosi tęsinio anonsų klipais, kurie nepaprastai sujaudino gerbėjus. „Praėjusį vakarą buvo švenčiama 36 metų šventė“, – rašė Cruise'as savo antraštėje: „Tikrai neįtikėtina. TopGun"

Top Gun: Maverickas mato, kad Cruise'as vėl vaizduoja savo OG pilotą, o šį kartą siužetas susikoncentruoja aplink jį, mokantį kitus trokštančius skraidyti aviatorius, įskaitant Mileso Tellerio, leitenanto Bradley „Gaidžio“ Bradshaw, Anthony sūnaus. Edwardso personažas iš pirmojo filmo.Sugrįš ir kitos „Top Gun“ žvaigždės, kurios pozuoja kartu su Cruise'u „Instagram“, įskaitant Valą Kilmerį kaip admirolą Tomą „Iceman“ Kazansky, o žymūs franšizės naujokai yra Jennifer Connelly, Jonas Hammas, Glenas Powellas ir kt.

Filmą iš pradžių planuota išleisti 2023 m. liepos 12 d., tačiau jis buvo atidėtas dėl grafiko konfliktų ir toliau atidėtas dėl COVID-19 pandemijos. Kitame įraše Cruise'as tai pripažino ir parašė: „Tai buvo ilgas laikas“. Na, daugeliui iš mūsų reikia sugrįžti į savo mėgstamus personažus ekrane, ir tai netrukus bus įvykdyta!

Kategorija: