Mes žinome, kad Irina Shayk visada atrodo kaip bomba, bet ji tikrai pakėlė savo Met Gala aprangą į kitą lygį – nuo galvos iki kojų juodos, odinės, išlenktos spalvos ansamblyje! 36 metų supermodelis praleido galimybę vilkėti dar vieną ekstravagantišką suknelę ir vietoj to apsivilko juodą kostiumą, kurį sudarė prigludusi švarkas, seksualios prigludusios kelnės, blizgus bodis ant marškinėlių ir kaklaraiščio bei aukštakulniai batai – viskas „Burberry“ ir kitų. oda. Dviratininkas, pankų prašmatnus!

Stulbinanti buvo pastebėta be striukės ir apatinių marškinėlių, o kelioms nuotraukoms nusifotografavo tik su tvanku bodžiu ir kelnėmis.Ji pridėjo storą, dygliuotą diržą, kuris pabrėžė dar daugiau metalinių smeigių ir detalių viršutinės dalies šonuose. Siekdama užbaigti savo dominuojančią išvaizdą, Shayk užsidėjo didelius juodus lankus, pirštines ir mūvėjo ilgas, rudas, tiesias spynas. Ji pasirinko minimalų makiažą, kad paryškintų ir taip nepriekaištingas bruožus, o svarbiausia – blizga rožinė lūpa.

Visą vakarą manekenė fotografavosi su daugybe A sąrašo dalyvių ir 5 atskiruose įrašuose pasidalijo savo veržlia išvaizda su 18,2 milijono Instagram sekėjų. Ji demonstravo savo aprangą visais kampais, išryškino įvairius kūrinius. Kitoje nuotraukoje ji matoma stovinti su Nicki Minaj, Riccardo Tisci (Burberry kūrybos direktoriumi), Edwardu Ennifulu (British Vogue vyriausiuoju redaktoriumi) ir savo buvusiu Bradley Cooperiu, kurį ji turi viena dukra Lea De Seine, 5 m. , su.

Shayk taip pat įkėlė vaizdo įrašą, kuriame ji buvo su ta pačia apranga intensyviai fotosesijai, nuotraukas, kuriose ji pozuoja su kolegomis modeliais Kate Moss, Stella Maxwell ir dainininke Bad Bunny.Apskritai, kai kyla abejonių, Shayk parodo, kad monochromatinis ansamblis visada veikia, o jei esate pakankamai drąsus, kad sukurtumėte visą odą, jis gali pabrėžti išlinkimus kaip jokia kita medžiaga!

Kategorija: