Nina Dobrev atostogaudama Santorinyje, Graikijoje, mėgavosi saule su prašmatniu maudymosi kostiumėliu ir praėjusią savaitę socialiniame tinkle „Instagram“ pademonstravo savo neįtikėtiną figūrą. 33 metų Vampyro dienoraščių ikona pozavo ant b alto plausto, kuris buvo panardintas į krištolo skaidrumo vandenį, kai gaudė spindulius baseine, iš kurio atsiveria nuostabus vandenynas. (Vasara negali ateiti pakankamai greitai!)

Dobrevos vientisas, kob alto spalvos maudymosi kostiumėlis pasižymėjo siaurais, plonais petnešėlėmis, išlenktas, prigludęs prie odos ir aukštu juosmeniu, kuris padėjo puikuotis itin spalvingomis kojomis.„Love Hard“ žvaigždė papuošė tamsias saulėtas spalvas, dėvėjo ilgas, tamsiai rudas spynas ir jos krito į atsitiktinai elegantiškas, paplūdimio bangas.

„Šiandien ir amžinai didinsiu mastelį“, – savo „Instagram“ įrašo antraštėje juokavo Dobrev: „C u never“. The Perks of Being a Wallflower aktorė įkėlė nuotraukų kolekciją, kuri prasidėjo šiuo nuostabiu kadru, taip pat įtraukė kitus, kurie sūpuoja derantį dryžuotą rinkinį dar viename stilingame aprangoje. Svarbiausios jos nuotraukų sąvartynos buvo mielos jos vaikino, olimpinio aukso medalio laimėtojo Shauno White'o nuotraukos ir jųdviejų asmenukės, kuriose gerbėjai galėjo iš arčiau pažvelgti į itin mielą Dobrevo vientisą kūrinį.

~ NinaDobrev su savo vaikinu ShaunWhite Graikijoje ~ naujas @ninadobrev @shaunwhite pic.twitter.com/0cbvzZzvHc

- Tanja Reuter (@Simran2402) 2023 m. gegužės 3 d.

Natūralu, kad Dobrev surinko daugiau nei 1 milijoną savo 25,4 milijono Instagram sekėjų ir toliau dalijasi nuotraukomis iš savo dabartinio laiko Europoje. Ji vaidins būsimame veiksmo trileryje „Mūrininkas“, kurį dabar filmuoja Graikijoje.

Kategorija: