Milijonai žiūrovų išreiškė, kaip labai pasiilgo mylimosios Samantos Džouns per pirmąjį „And just Like That“ sezoną, Kim Cattrall laimingai ėmėsi ikoninio vaidmens. Naujoje „Variety“ viršelio istorijoje Cattrall atviravo, kad atsisakė galimybės kada nors ją suvaidinti (3 kartus!) ir ką ji sužinojo apie save per dešimtmetį nuo tada, kai ji apšvietė mūsų ekranus kaip antrojo „Sekso ir The“ dalis. Miesto (SATC) filmas.

Kalbėdama su leidiniu, 65 metų Cattrall atskleidė, kad prieš metus buvo „pasirengusi“ pasitraukti iš SATC.Žurnalo „Moterų galia“ numeryje aktorė „Manekenė“ sakė, kad „niekada nenorėtų į tai (personažas, Samantha Jones) žvelgti su pasididžiavimu“. Nufilmavęs 6 sezonus ir 2 filmus po to, Cattrall paaiškino: „Viskas manyje nuėjo: „Baigiau“.

2023 m. Cattrall gavo scenarijų tariamam trečiajam SATC filmui (tokio niekada nebuvo), ir ji jo atmetė. Atrodo, kad šis sprendimas yra priežastis, dėl kurios Cattrall pažymi, kodėl ji nebuvo pakviesta prisijungti prie HBO Max perkrovimo ir tiesiog taip aktorių. „Aiškiai išreiškiau savo jausmus po galimo trečiojo filmo, todėl apie (perkrovimą) sužinojau, kaip ir visi kiti – socialinėje žiniasklaidoje“, – sakė ji apie pirmąjį pranešimą, kad jos pirminės aktorių draugės Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis. ir dar daugiau kartotų savo ankstesnius vaidmenis.

Paklausta, kaip ji jaučiasi dėl šou, kurį kadaise tęsė be jos, Cattrall prisipažino, kad nebuvo tikra, kaip jaustis, bet visada mylės Samanthą ir dabar džiaugiasi galėdama dirbti su kitais projektais.„Keista, ar ne? Nežinau, kaip dėl to jaustis“, – atsakė ji, paklausta apie jos paleidimą. „Man tai taip baigta, kad tai nesitęsia. Manau, kad galvočiau apie tai labiau, jei neturėčiau tokių dalykų kaip Queer as Folk arba How I Met Your Father. Tai yra ta vieta, kur esu susikoncentravęs. Tai atrodo kaip praeities, kurią mylėjau, aidas (Samanta). Aš ją mylėjau taip, labai, labai. Tai sunki konkurencija. Originalus pasirodymas yra visų mūsų vaizduotėje. Bet man jis atrodo švarus.“

Nors Cattrall personažas originalioje serijoje tikrai pavogė pasirodymą (ir, be abejo, daugelyje filmo scenų), ji pridūrė, kad jos akimis, buvo „teisingas“ pasitraukimas iš franšizės. „Ir tu negali prieštarauti šiam jausmui“, - patvirtino ji. „Niekada nenoriu būti filmavimo aikštelėje ir nenoriu ten būti. “

Žinoma, turėdama tokį pat ilgalaikį ir dievinamą palikimą kaip Samantha, Cattrall pabrėžė, kad ją palietė gerbėjų reakcija į jos personažo įtaką bėgant metams.Ji sakė „Variety“, kad „didžiausias komplimentas, kurį galiu turėti kaip aktorė, yra būti praleistas“. Vienas dalykas, kurio gerbėjai galėjo nesitikėti (kadangi ji taip nuostabiai vaidino Samanthą!), yra tai, kad vėlesniais sezonais Cattrall pradėjo kovoti su tuo, kaip įnešti Samantos energijos ir entuziazmo į konkrečias scenas, išlaikant naujus ir įdomius dalykus.

„Visada norėjau, kad tai būtų kuo sąžiningesnė, bet ir Samanta. Prisimenu, kaip vienai savo merginai sakiau: „O, šūdas! Turiu vėl kristi ant lovos. Kaip aš tai padarysiu šį kartą? Ar aš dainuosiu operą? Kaip aš padarysiu jį unikalų?“ Taip man buvo smagu su juo“, – sakė ji. Cattrall tada pažymėjo: „Ir tada, kai tai sumažėjo, atėjo laikas judėti toliau“.

Nors apie Samanthos Jones atgimimą nekyla klausimas (suprantame, bet atsidūstame), Cattrall gerbėjai vis dar gali pamatyti jos žvaigždę Hulu filme „Kaip aš sutikau tavo tėvą“ su Hilary Duff, kuris dabar transliuojamas, ir būsimą „Quer as Folk“. paleiskite iš naujo, kitą mėnesį išleis per Peacock.

Kategorija: