Ateities ponia Davidson, ar tai jūs? „Twitter“ gerbėjai išsigando po peržiūros klipo iš naujausių „Kardashians“ serijų Kim Kardashian atskleidė, kad ji dar kartą gali pasakyti „Aš sakau“. „Skims“ įkūrėjas, 41 m., matomas vaizdo įraše, kuriame sakoma: „Man, vaikeli, tu įstrigęs visam gyvenimui. Santuokos ateina ir praeina, atimkite tai iš manęs. Tada ji juokdamasi pridūrė: „Tikiu meile. Štai kodėl, tikiuosi, man bus tik dar vienos vestuvės. Ketvirtas kartas – žavesys.“

Ar tai reiškia, kad jos „Saturday Night Live“ gražuolė iškėlė klausimą? Nors nei Kardashian, nei 28 metų Pete'as Davidsonas nepatvirtino oficialių sužadėtuvių, daugybė viešai neatskleistų žmonių, gerbėjų ir net daugelis Kardashianų šeimos narių pastebėjo, kad jiedu yra labai įsimylėję (o gal rimčiau, nei mes visi manėme!)

Kovo mėn. Kardashian buvo paskelbta teisėtai vieniša iš paskutinės santuokos po to, kai 2023 m. vasarį iš pradžių pateikė prašymą dėl skyrybų su trečiuoju vyru Kanye Westu (44 m.). Buvusi pora turi 4 vaikus, įskaitant dukrą North, 8, sūnus Saint, 6 m., dukra Čikaga, 4 m., ir sūnus Psalm, 3 m.

Prieš 6 metus (ir kartu 8 metus) susituokęs su Westu (teisiškai žinomas kaip Ye), KKW grožio magnatas 2000–2004 m. buvo vedęs muzikos prodiuserį Damoną Thomasą ir NBA žaidėją Krisą Humphriesą už liūdnai pagarsėjusį 72 m. - dienos laikotarpis po prabangių ir per televiziją transliuojamų specialių vestuvių „Keeping Up With the Kardashians“.

Sunku patikėti, kad praėjo 6 mėnesiai nuo tada, kai Kardashian pirmą kartą buvo pastebėta susikibusi rankomis su Davidsonu ir pabučiavusi jį SNL eskizo metu, beveik akimirksniu pakursčiusi pasimatymų gandus. Nuo tada jiedu kelis kartus pasirodė kartu ant raudonojo kilimo ir netgi oficialiai pasirodė „Instagram“. Galbūt, kaip atrodo Kardashian klipe, jos vyras Nr. 4 bus tas, kuris prilimpa?

Kategorija: