Kas nemėgsta Target? Šioje pamėgtoje parduotuvėje galite rasti visko – nuo puikiai kvepiančios žvakės iki vakarienės ruošimui reikalingų ingredientų. Tačiau pripažinkime, kad tai ne visada geriausia parduotuvė, į kurią reikia eiti, kai siekiate taupyti. Visi girdėjome anekdotus apie atvykimą į Target su griežtu pirkinių sąrašu ir šimtus dolerių palikimą su daiktais, kurių neplanavote pirkti – visa tai tiesiog taip vilioja! Laimei, „Target“ yra keletas būdų, kaip sutaupyti pinigų.

Jei dažnai jus užvaldo apsipirkimo dvasia, kai žengiate pro šios parduotuvės duris, norime pateikti vieną patarimą, kuris padės sutaupyti daug pinigų: kuo greičiau atsisiųskite Target programėlę!

Shutterstock

Naudokite Target programą ir Target Circle

Technologijos palengvino mūsų gyvenimą beveik visais aspektais, o apsipirkimas nėra išimtis. Jei esate tikslinis pirkėjas, kuris dar neatsisiuntė Target programos, esame čia, kad jums pasakytume, kad kuo greičiau tai atliktumėte, nebent nekenčiate taupyti laiko ir pinigų! Programėlėje gausu puikių funkcijų, kurios supaprastins apsipirkimo procesą ir džiugins jūsų piniginę.

Pradedant, čia galėsite naudotis Target Circle naryste tiesiai iš savo telefono. „Target Circle“ yra „Target“ narystės taupymo programa (anksčiau žinoma kaip „Cartwheel“) ir taip, ji nemokama, todėl tikrai nėra jokios priežasties ja nesinaudoti.

Kai naudojate Target Circle apsipirkti Target, gausite daugybę pinigų sutaupančių privilegijų, pvz., 1 % pinigų grąžinimą perkant parduotuvėje ir internetu, suasmenintus pasiūlymus ir pritaikytas nuolaidas (iki 50 %!). pagal jūsų pageidavimus, kuponus mėgstamiems dalykams ir net 5% nuolaidą gimtadienio proga.Kas nenori mažos gimtadienio dovanos iš savo mėgstamos parduotuvės? Suskaičiuokite mus!

Target programa siūlo dar daugiau puikių funkcijų be Target Circle privilegijų. Nors tai geriausias būdas sekti visus draugų rato pasiūlymus, nuolaidas, akcijas ir kuponus, apsipirkimo procesas tampa paprastesnis nei bet kada anksčiau.

Pavyzdžiui, ar kada nors pasirinkote Target, kad suprastumėte, kad vienos prekės, kurią planavote pirkti, sandėlyje nebeliko? Naudojant „Target“ programą, ši problema liko praeityje. Taip yra todėl, kad galėsite patikrinti prekių prieinamumą tiesiai iš savo telefono. Tai ne tik patogu, bet ir gali sutaupyti pinigų, kuriuos galbūt išleidote brangesniam alternatyviam daiktui – ar bet kokiems daiktams, kuriuos įsigijote, kad pateisintumėte šiaip nevaisingą kelionę.

Be to, kai tiesiog neturite laiko naršyti parduotuvėje (arba nepasitikite savo valios jėgomis, kad krepšelyje neprikrautumėte daugiau, nei ketinote pirkdami), galite naudoti Target programėlę Nuvažiuoti arba užsisakyti paėmimo funkcijos.Pirmoji leis jums užsisakyti prekes iš anksto ir pristatyti jas tiesiai į jūsų automobilį, o antroji užtikrins lengvą, sklandų atsiėmimą parduotuvėje. Myliu! Tik pagalvokite, kiek pinigų sutaupysite, kai jūsų nevilis visi tie kiti lentynoje esantys daiktai ir galėsite įlipti ir išeiti tik su tais daiktais, kurių jums reikia.

Taigi, jūs turite: jei esate įprastas tikslinis pirkėjas, jums būtinai reikia pasinaudoti Target programa. Tai geriausias būdas sutaupyti laiko, pinigų ir pastangų – visa tai patogiai naudojant savo telefoną.

Kategorija: