Jessica Biel ir Justinas Timberlake'as šį spalį švenčia 10 santuokos metų! 7-ojo dangaus piktograma ką tik susėdo su „Access Hollywood“ ir aptarė, kaip ji ir jos vyras augo ir ko išmoko per pirmąjį santuokos dešimtmetį.

40 metų Bielis ir 41 metų Timberlake'as susituokė Italijoje 2012 m. ir surengė antraštes nuskambėjusią, prabangią ir žvaigždžių kupiną ceremoniją. Nuo to laiko jiedu susilaukė sūnų Silo (7) ir Phineas (2), o Bielis atskleidė, kad jų santuokoje buvo daug pakilimų ir nuosmukių.Vis dėlto Biel pabrėžė, kad ji yra „laimingiausia“, kokia ji kada nors buvo šalia Timberlake'o.

Candy žvaigždė papasakojo apie artėjančias jų vestuvių metines ir pasakė, kad laikas „prabėgo“ ir kad ji „labai didžiuojasi“ savo santuoka. (10 metų tikrai yra ilgas laikas Holivude!) „Kartais jaučiuosi taip, lyg 10 metų prabėgo akies mirksniu, o kartais jaučiuosi taip: „O Dieve, 10 metų, tai tikrai nemažas kiekis kažkieno gyvenimą“, – sakė ji. „Aš tiesiog tuo labai didžiuojuosi“. Ji tęsė: „Mes, kaip ir visi, patyrėme pakilimų ir nuosmukių, aš tiesiog labai tuo didžiuojuosi ir vis dar esu pati laimingiausia ir myliu savo gyvenimą.“

Praėjusiais metais Timberlake'as socialiniame tinkle „Instagram“ viešai atsiprašė savo buvusios merginos Britney Spears ir kolegės atlikėjos Janet Jackson po to, kai pasirodė New York Times „Framing Britney Spears“ dokumentinis filmas (galbūt vienas iš „nuosmukių“, paminėtų Bielis ). Žiūrovai ir gerbėjai ėmė teigti, kad Timberlake'as vaidino svarbų vaidmenį sutrikdant moterų karjerą ir stengiantis išlikti aktualioms dėmesio centre (nuo vulgarių komentarų apie jaunąją Spears XX amžiaus pradžioje iki jo juokavimo apie Jacksono drabužių spintos gedimą scenoje 2004 m. Super Bowl).

Po to, kai Timberlake'as atsiprašė abiejų dainininkų, Bielis savo įraše pakomentavo „Aš tave myliu“, parodydamas, kad palaikė jį viso ginčo metu. Tuo metu Timberlake'as rašė: „Noriu atskirai atsiprašyti Britney Spears ir Janet Jackson, nes man rūpi ir gerbiu šias moteris ir žinau, kad man nepavyko“. Jis pridūrė: „Aš taip pat jaučiuosi priverstas atsakyti iš dalies, nes visi dalyvaujantys nusipelno geresnio, o svarbiausia, nes tai yra platesnis pokalbis, kurio dalimi noriu būti ir iš kurio išaugti“.

Bielis taip pat viešai palaikė Timberlake'ą 2023 m., kai iš paparacų nufotografuotų nuotraukų, kuriose „Cry Me A River“ hitų kūrėjas susikibo rankomis su Palmerio bendražyge Alisha Wainwright, pasklido gandai apie apgaulę. Tuo metu Timberlake'as taip pat naudojosi socialine žiniasklaida, kad atsiprašytų savo žmonos ir vaikų dėl incidento.

Jis rašė: „Atsiprašau savo nuostabios žmonos ir šeimos, kad patekau į tokią gėdingą situaciją, ir siekiu būti geriausiu vyru ir tėvu, koks tik galiu būti.Tai nebuvo tai“, – sakė jis, atskleidęs, kad tą vakarą „gėrė per daug“. Buvęs NSYNC narys pridūrė: „Bet aš aiškiai pasakysiu – nieko neatsitiko tarp manęs ir mano draugės“, ir paneigė visus apgaulės gandus. Džiugu matyti, kad mylima įžymybių pora ir po 3 metų išlieka stipri!

Kategorija: