Be reguliarių mankštų, gausaus hidratacijos su keliomis stiklinėmis vandens ir nuoseklaus miego grafiko, geriausias būdas palaikyti greitą medžiagų apykaitą yra gerai subalansuota mityba. Tai reiškia, kad rasti receptus, kuriuos galite greitai ir patogiai paruošti sveikai maitindamiesi, yra labai naudinga. Surinkome 3 skanius kokteilių receptus, kuriais galite pradėti dieną arba pasilepinti vakare, taip pat skatinti sveikiausią medžiagų apykaitą maistinėmis medžiagomis, vitaminais ir kitais labai naudingais ingredientais.

Shutterstock

1. Mango Vegan Milkshake

Jei esate jautrus arba alergiškas pieno produktams, daugiau neieškokite! Šiame visiškai veganiškame kokteilyje yra tik 3 paprasti ingredientai, kuriuos tikrai jau pažįstate ir kurie jums patiks ragauti, kai visi bus sumaišyti. Manguose gausu apsauginių antioksidantų ir jie dažnai susiję su sveiku virškinimu, o kokosų pienas turi priešuždegiminį poveikį ir suteikia ilgalaikės energijos, padedančios pagreitinti medžiagų apykaitą.

Ingredientai:

šaldyti mangai, riebus kokosų pienas ir grynas klevų sirupas

Visas receptas

Shutterstock

2. Vegetariškas ir GF kavos kokteilis

Šį kavos kokteilį gali mėgautis vegetarai ir visi, kurie yra alergiški glitimui, nes jame yra tik 4 paprasti ingredientai, o jį galima išplakti akimirksniu, kad būtų lengviau jūsų įtemptai dienai.Kava ir kofeinas suteikia daug energijos, kad padėtų pagreitinti medžiagų apykaitą, kartu yra ir sveikų antioksidantų. Be to, šiame recepte naudojamas pienas ir pieno produktai taip pat gali būti pakeisti į veganiškus, todėl šis kokteilis yra lengvai prieinamas ir pritaikomas bet kam!

Ingredientai:

pienas (jei pageidaujama, galima keisti į veganišką), tirpios kavos granulės, kakavos milteliai, vaniliniai ledai (galima keisti į veganiškus),

4 – 5 dideli kaušeliai ARBA 1 ir 1/2 puodelio (220 g)

Visas receptas

Shutterstock

3. Bananų ir datulių kokteilis

Vaisių pieno kokteiliai yra ne tik skanūs, bet ir daug svarbių vitaminų bei mineralų, kurių reikia bet kuriai greitai ir sveikai medžiagų apykaitai. Bananai ir datulės, kurie yra šio kokteilio pagrindas, taip pat suteikia maistinių medžiagų, kurios taip pat padeda jūsų odai ir kaulams! Šiame kokteilyje yra veganiško pieno ir sviesto, tačiau jį taip pat galima pritaikyti ir pritaikyti pagal jūsų mitybą su pageidaujamu turiniu.

Ingredientai:

datos (Medjool datulės su kauliukais), nesaldintas vanilinis migdolų pienas (nevaržomai pakeiskite bet kokiu pienu), migdolų sviestas, šaldytas bananas, grynas vanilės ekstraktas

Visas receptas

Kategorija: