Nesvarbu, koks sveikas stengiatės būti, kartais negalite užsinorėti greito maisto iš Burger King. Nors dauguma greito maisto produktų yra kepti ir pripildyti riebalų, angliavandenių ir cukraus, laimei, yra keletas priimtinų meniu elementų, kuriuose galima pasiūlyti šiek tiek mitybos. Norėdami išsiaiškinti sveikiausią „Burger King“ meniu, kalbėjomės su holistinės mitybos specialiste Vonda Schafer.

Schaefer pažymi, kad sveikų patiekalų Burger King gali būti nedaug. Tačiau yra keletas būdų, kaip pakeisti savo maistą, kad jis būtų kuo maistingesnis. „Nors „Burger King“ tikriausiai neturėtų būti sveikiausių vietų, kur greitai papietauti, sąraše, jei atsiduriate su draugais, kurie to reikalauja, štai ką daryti“, – sako ji.Anot jos, sveikiausias jūsų pasirinkimas yra „Whopper“ su salotų įvyniojimu.

Shutterstock

Whopper Jr. (arba Whopper), Suvyniotos salotos

Schaefer sako, kad geriausias būdas išlikti sveikam „Burger King“ – pasirinkti į salotų lapus įpakuotą mėsainį. Jei pusryčiuose buvo daug b altymų, ji rekomenduoja Whopper Jr., bet jei pietums reikia šiek tiek daugiau mėsos, rinkitės įprastą Whopper-minus majonezą ir kečupą.

"Pasirinkus Whopper Jr., o ne Whopper, sočiųjų riebalų kiekis sumažės nuo 12 iki 5 gramų, pažymi Schaefer. Atsižvelgdami į tai, kad atsisakote ir bandelės, galbūt net sutaupysite daugiau sočiųjų riebalų. Štai kodėl salotų įvyniojimas yra toks naudingas. Koks puikus meniu įsilaužimas!"

"Be to, Schaefer pabrėžia, kad šiuose mėsainiuose yra keletas daržovių. „Whopper“ yra su pomidorais, salotomis, marinuotais agurkais ir svogūnais, kurie pridės šiek tiek skaidulų, sako ji.Žinoma, tai vis dar nėra pats sveikiausias dalykas, kurį galite įdėti į savo kūną, bet tai tikrai nėra blogiausia."

"

Jei tikrai norite savo patiekalą paįvairinti dar daugiau daržovių, Schaefer siūlo prie patiekalo pridėti sodo salotų su auksiniu itališku Keno padažu. Tačiau ji taip pat siūlo atsargumo žodį, pažymėdama, kad šis patiekalas gali būti ne toks maistingas, kaip atrodo: sojų aliejus ir kukurūzų sirupas panaikins visas maistines medžiagas, kurias galima rasti sodo salotose (kaip paaiškėja, ten nėra daug maistinių medžiagų). .
Kai ateina laikas rinktis gėrimą, Schaefer rekomenduoja jį laikyti paprastu ir gaiviu. Savo gėrimui atsigaivinkite klubine soda prie sodos fontano arba šviežia nesaldinta ledine arbata. Skamba tobulai!Žinoma, greitas maistas niekada nėra geriausias pasirinkimas, kai stengiatės išlikti sveikiems, o „Burger King“ nėra išimtis. Dauguma „Burger King“ meniu yra kepti, todėl pasirinkimas yra nedidelis, aiškina Schaefer. Tačiau vis tiek kartais atsiduriate prie lango, kuriame galima įvažiuoti.Ir kai ateis toks laikas, vadovaudamiesi šiuo patarimu galėsite užtikrinti, kad pasirinksite sveikiausią maistą."

Kategorija: