Jessica Alba yra naujausia garsenybė, atsidūrusi gandų apie plastines operacijas centre, nes gerbėjai pastebėjo, kad šiomis dienomis jos veidas atrodo kiek kitaip. 41 metų aktorė mus visada pribloškė savo grožiu ir nepriekaištinga, švytinčia ir nuolat spindinčia veido spalva; tačiau keli gerbėjai teigė, kad tam tikrų veido bruožų negalima priskirti net pačioms geriausioms odos priežiūros paslaptims, o galbūt tokie dalykai kaip kosmetinė chirurgija yra tikroji nežymaus jos išvaizdos pasikeitimo priežastis.

Trijų vaikų mama niekada neprisipažino, kad puolė po peiliu, tačiau yra keletas subtilių skirtumų, kuriuos galima pastebėti daugelio metų žvaigždės nuotraukose prieš ir po.Gerbėjai turėjo daug nuomonių @truthaboutfaves Instagram paskyros palyginamų nuotraukų komentarų skiltyje ir, įdomu, daugelis tvirtino, kad „Fantastinio ketverto“ aktorė visada buvo natūrali gražuolė (nėra jokių argumentų!) ir jei ji turėjo. atliktas darbas, tai tikrai subtilesnė ir minimalesnė pusė, palyginti su daugeliu kitų Holivudo aktorių. "Ji nuostabi. Jei ji ką nors padarė, tai atrodo natūraliai ir gražiai“, – rašė vienas gerbėjas. „Galbūt vienas minimaliausių, kokį aš kada nors mačiau“, – pažymėjo kitas, o kažkas spėliojo: „Iš to, ką matau, atrodo labai gražiai ir natūraliai atrodo nosies užspaudimas ir užpildai“. Kalbant apie nosies operacijas

Rinoplastika

Nors daugelis žmonių būtų labai patenkinti natūralia Nuodėmių miesto žvaigždės nosimi (įskaitant mus), pastarosiose nuotraukose ji atrodo daug lieknesnė, o galiukas, atrodo, buvo gerokai sumažintas, o tai yra daug žmonių socialinėje žiniasklaidoje, atrodo, sutinka.„Taip, nosies galiukas tikrai sumažėjo“, – rašė vienas gerbėjas. „Akivaizdu, kad ji puikiai atliko nosies operaciją ir jai gerai. Atrodo puikiai“, – pridūrė kita, o kita gerbėja taip pat manė, kad jai išoperavo nosį, bet anksčiau atrodė geriau. „Subtilus, bet tikrai nosies darbas. Manau, kad anksčiau ji atrodė geriau. Tai panašu į tautybės atėmimą, kai pradedi maišytis su veidu“, – komentavo gerbėjas.

Botoksas ir užpildai

Panašiai kaip dauguma Holivudo įžymybių, Honey žvaigždė galėjo turėti šiek tiek botokso ir užpildų, kurie padėjo išlaikyti nepriekaištingą, jaunatvišką išvaizdą; nors daugelis gerbėjų iš tikrųjų mano, kad su amžiumi ji pagerėjo. „Ji taip gražiai paseno“, – rašė vienas gerbėjas, o kitas pagalvojo, kad galėjo šiek tiek padėti, ir spėliojo: „Manau, nosies gydymas, antakių pakėlimas. Vadinamasis kaktos pakėlimas. Subtilus akių darbas. Dantų darbai, dantenų plastika. Botoksas „Manome, kad niekada tiksliai nesužinosime, bet kol kas tiesiog grožėsimės „Honest Company“ įkūrėjos nuotraukomis, nes ji niekada nesužavėjo mūsų savo grožiu.

Kategorija: