Stebėti suvartojamų kalorijų kiekį per dieną paprastai yra gera idėja, jei bandote numesti svorio. Akivaizdu, kad vienas geriausių būdų pasiekti savo kūno rengybos tikslus yra atsakinga ir sveika mityba. Nepraleiskite valgymų, planuokite, ką valgysite iš anksto, ir rinkitės tik maistinę vertę turinčius maisto produktus.

Tačiau nors daugelis žmonių linkę manyti, kad mažiau kalorijų yra idealu, labai svarbu atsiminti, kad neturėtumėte persistengti. Kodėl? Nes tai lėtina medžiagų apykaitą.Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, ką Trista Best, MPH, RD, LD ir registruota dietologė „Balance One Supplements“ turi pasakyti apie šią dažną dietos klaidą.

Shutterstock

Per didelis kalorijų ribojimas

Svarbu žinoti, kas vyksta jūsų kūne. Turėti prieinamą maisto dienoraštį, kuriame galite išvardyti, ką valgėte pusryčiams, pietums ir vakarienei, yra puikus būdas stebėti savo mitybą. Taip pat svarbu sutvarkyti savo tvarkaraštį ir išsiaiškinti, kada geriausia valgyti per dieną. Šie įpročiai yra geri ir geri, tačiau vienas iš pirmaujančių sveikatos ekspertų atkreipia dėmesį į tai, kad per daug galvodami apie savo mitybą iš tikrųjų negaunate pagrindinių maistinių medžiagų, kurių jūsų organizmui reikia.

"Pasak Best, kiekvienas žmogus turi unikalią medžiagų apykaitą, kalorijų deginimo greitį, o daugumai žmonių tai yra apie 2000 kalorijų per dieną. Kad būtų aišku: jūsų organizmui reikia kalorijų. Palaikant gerą jo kiekį savo kūne, jūsų organai gali tinkamai veikti ir išgyventi.Viskas, kas daugiau nei šis idealus kiekis, atitinka svorio padidėjimą, o kas mažiau lemia svorio mažėjimą."

"Kai per daug ribojate kalorijų kiekį, paaiškina Best, jūsų kūnas sulėtins kalorijų kiekį, kurio jam reikia, kad taupytų energiją ir išvengtų bado. Kai tai atsitiks, tai iš esmės reiškia, kad sulėtėja medžiagų apykaita. Bestas priduria, kad grįžę prie įprasto kalorijų kiekio, ilgainiui priaugsite svorio, nes organizmas dabar efektyviau kaupia perteklių kaip riebalus."

Visada norite būti tikri, kad metant svorį tai darote teisingai. Neatimkite iš savęs maistinių medžiagų, kurios yra būtinos jūsų organizmui! Jei abejojate, pasitarkite su sveikatos ekspertais ir kreipkitės patarimo į savo gydytoją, dietologą ar mitybos specialistą.

Kategorija: