Gerbėjai negalėjo atsigerti „Bennifer“ ir jų poros stiliumi 2003 m., o negali ir dabar! 52 metų Jennifer Lopez ir 49 metų Benas Affleckas praėjusį mėnesį paskelbė apie antrąsias sužadėtuves ir nuo to laiko ją žudo savo apranga keliose viešose išvykose. Žymiausi meilės paukščiai praėjusią savaitę Los Andžele buvo ką tik pastebėti einantys reikalus, o JLo paėmė iš savo gražuolės stiliaus patarimą, nes ji apsivilko grafišką marškinėlį (jo išskirtinio įvaizdžio dalis), o jis taip pat padarė.Dvyniavimas niekada neatrodė toks mielas.

Daugiau pridėta X51 Benas Affleckas ir Jennifer Lopez palieka studiją Los Andžele https://t.co/gtE4i126jZ pic.twitter.com/2K331WHhZ7

- JLo galerija (@jlogallery) 2023 m. balandžio 27 d.

Žvaigždė „Marry Me“ pasipuošė prigludusiu, b altu marškinėliais su „Coca-Cola“ logotipu ir suporavo savo gaminį su plačiomis, vidutinio skalbimo džinsais. Ji patobulino savo lengvą išvaizdą su Jennifer Fisher sukurtais dideliais sidabriniais lankeliais, Coach C101 b altais sportbačiais ir, prieš išeidama pro duris, pagriebė Christian Louboutin „Paloma Red Suede Bag“. Dainininkė „On The Floor“ savo ilgus, karamelinius užraktus įsmeigė į aukštą uodegą ir užsidėjo Max Mara „Gradient Geometric“ 64 mm akinius nuo saulės, kad apsisaugotų nuo Kalifornijos saulės.

Affleckas buvo pastebėtas nešantis dvi raudonas dėžes, nes jas matė paparacai, nuomojantys filmavimo įrangą. Teisingumo lygos žvaigždė savo aprangą taip pat puošė grafine marškinėliais.Ant jo kaštoninės spalvos marškinėlių buvo užrašyti žodžiai „Dikensai“ kartu su atspausdintu (greičiausiai) Charleso Dickenso portretu, be to, jis pridėjo rudas kelnes ir pilkai b altus batus.

Praėjusį mėnesį jiedu buvo pastebėti daugybę kartų medžiojantys namus, o Lopez (žinoma) patiekė epišką stilių – nuo raudonos maksi suknelės iki madingo sutrumpinto megztinio. Affleckas ir toliau krečia savo prekės ženklo atmosferą, nesvarbu, kur jie eina – marškinėliai, laisvos kelnės ir kartais flanelė, ir nieko negali būti mieliau, nei JLo iš savo spintos paima inspo savo grafiškai į triuką orientuota išvaizda.

Kategorija: